Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok babámnak reggel, este...

Adhatok babámnak reggel, este tejpépet, tápszer helyett? 9 hónapos és van már 5 foga. Milyet ajánlanátok, ami vaníliás?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz neki,de már mehet neki a túró,joghurt,sajt,tojássárgája is.Mi a Milumil és a Milupa tejpépet,tejberizspépet esszük.
2012. márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én a Milumil HA vaniliás rizspépet adom (szerencse ezt megeszi)...régen adtam a milupa jó éjt kekszeset azt nagyon szerette, de a doki szerint ennek köszönhető, hogy azóta nem issza a tápszert, ugyanis a tápszernek kissé keserű az íze, ezeknek meg jó édes...
2012. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Adhatsz, de ha van öt foga, egyik étkezésre adhatsz már kenyeret, falatkákat is.
2012. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 9 hónapos, Ő a sztracsatellás tejpépet szereti nagyon, az a kedvence. Neki még nincs egy foga sem :) Szoktam már neki reggelire kisfalatka kenyereket adni, lekvárral, gépsonkával, nagyon élvezi, hogy egyedül eheti :)
2012. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
tápszer helyett nem, mert nem pótolja, csak hasonló az összetétele. még sokáig kell a tápszer, ne hagyd el. uzsonnára add a tejpépet, reggel és este, étkezés után meg a tápit
2012. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De a tápszert nem fogadja el. Próbáltam már többfélét.
2012. márc. 24. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom se issza meg a tápot, semelyiket sehogy se. A gyerekorvosunk javasolta, hogy adjak tejpépet helyette (Milumil vanilliás és a banános amit eszik), a doktornő mondta, hogy teljesen megfelel a folyékony tápnak. 3x eszik pépet (reggel, uzsi a milumil, este sinlac) tízóraira gyümi, ebéd főzelék hússal. Makk egészséges a kislányom
2012. márc. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!