Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hirtelen (egyik napról a...

Ha hirtelen (egyik napról a másikra) sokszor kakil a babám, az aggodalomra adhat okot?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam már erről, de már nem emlékszem rá.

Egyébként 8 hónapos a lányzó és ez a második nap, hogy legalább 5 alkalommal produkál. Egyébként már régóta 1 a megszokott. Ja és nem hasmenéses.


2012. márc. 24. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor szokott ilyen lenni, amikor közeleg egy fogacska kibújása. Persze ilyenkor ki is csípi a popsiját rendesen, egyre pirosabb - amire rá is tesz egy lapáttal, hogy szinte minden pelus-cserénél van kaki is.
2012. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nincs foga, én már minden jelet a fognak tudok be, de mindig téveddek. Örülnék, ha már kibújna az első...
2012. márc. 24. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Nälunk is volt többször ilyen es en is mindig azt hittem bitos a foga miatt van aztän eltelt pär nap elmult a gyakori kaki es a fogacska sem jött ki!Most 9 honapos a länyom 1 foga mär kint van es megint 4x 5x kakil szerintem azert mert jön a mäsodik foga!

Ha nem hasmenes akkor nem kell agodni azt mondta a gyerekdokink!

2012. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. márc. 25. 17:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy mégis a foga miatt kakil gyakrabban. Mintha átnék valamit. Remélem hamar kibújik. Nálatok meddig tartott?
2012. ápr. 3. 08:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az első foga kb. 2 hét alatt tört át ahhoz képest, hogy észrevettük, hogy valami már fehérlik.

Aztán a második foga szinte észrevétlenül jött ki, egyik nap még nem láttam semmit, másnap már kintvolt, és nem volt semmi nyügi vagy piros popsi.

A többi fognál elég változó volt, 1-2-3 hét.


Remélem, nálatok is hamarosan lehet gratulálni az első fogacskához.:)

2012. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!