Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fekete berkenye (Arónia) teát...

Fekete berkenye (Arónia) teát ihat az 1 éves baba?

Figyelt kérdés

Minap vettem Fekete berkenye(Arónia) teát.Szeretném megkérdezni,hogy 1 éves babámnak adhatok belőle?

Neten kerestem infót erről,de nem találtam semmit.


2012. márc. 25. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem sima gyerekteát adj neki nehogy alllergia legyen a vége!!
2012. márc. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MINEK?
2012. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
CSAK KÉRDEZTEM! Az első válaszadónak köszönöm! A másodikat jelentem!
2012. márc. 25. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:

bocs, de szerintem semmi baj a 2. válasszal.

én is ezt kérdeztem volna, hogy miért akarsz neki ilyen teát adni!

ez méregtelenítő tea, szerintem egy 1 évesnek még nincs szüksége méregtelenítésre. mondjuk koleszterin csökkentő hatása is van :) és menstruáció alatt is ajánlják, csökkenti a vérzést :)


de egyébként úgy általánosságban igaz az, hogy babáknak nem szabad adni gyógynövény teát. persze kérdés, hogy mi a probléma amiért szeretnél neki ilyet adni, csak ugye ez meg nem szereted ha megkérdezik :S

2012. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Off:

Talán még olvasod. Azt kérdezném, hogy hol vetted a teát? Kerestem, de nem kaptam sehol. Neten igaz találtam, de ott meg a szállítási költség annyi, vagy még több lenne mint maga a tea. Köszi.

Üdv.

2013. febr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én adtam az 1évesemnek és bántam. Alig 3 óra elteltével sötét zöld széklet rá 10 percre fekete, utána napokig hasmenés, bármit evett 5percen belül hasmenés. Szóval semmi esetre se kapjon ilyen csodaszert egy baba se!!!
2016. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!