Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ízesített Jana vizet ihat...

Ízesített Jana vizet ihat 1éves baba szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő azt mondta, hogy üzletben kapható gyümölcsleveket ihat már. Szerintem azt is, bár én még maradok a hipp teánál.
2011. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
hÁT SZERINTEM NEM KÉNE. aLKALMANKÉNT FÉL POHÁRTÓL SEMMI BAJA nem lesz(bocs,caps lock) de ugy napi rendszerességgel cumisüvegből én nem adnám.
2011. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szénsavas, akkor inkább nem. Meg egyébként sem adnék semmi pénzért, mert mű az egész... Miért nem csinálsz neki friss gyümölcslét? Egészséges is és ezerszer finomabb.
2011. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még a 3 évesemnek se adnám... Ízesített, azaz aroma van benne.Azaz mű.. Ad sima vizet, gyümölcsteát, frissen facsart , hígított gyümölcslevet.Ne szoktasd rá már pici korban a sok fölösleges mű dologra!
2011. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a nem szénsavasat ihatja nyugodtan.
2011. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Jana-ban csak természetes aroma van (gyümölcskivonat) cukor és citromsav, tartósítószer pedig aszkorbinsav (C-vitamin).

Szerintem adható már 1 éves babának, de rendszeresen ne adj neki semmilyen édes levet (gyümölcslevet, cukros teát, kakaót... stb.-t se), a fő szomjoltó maradjon a sima víz, különben azt nem fogja elfogadni. Na meg rosszat tesz a fogainak a cukor és a sav. Legjobb ha az ízesített levek adását szigorúan az egyik étkezéshez kötöd.

2011. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!