Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan adtátok el az...

Hány hónaposan adtátok el az utoljára használt babakocsitokat, és jártok anélkül? Írnátok nekem érveket, ellenérveket ( már ha van ), hogy mi szól az eladás megtartás mellett?

Figyelt kérdés

Mi most vagyunk 21 hónaposak, és nagyon ritkán használjuk, talán heti egyszer, de akkor is csak a változatosság kedvéért, vagy ha valahova nagyon sietünk és nem akarom, hogy a saját orra után menjen - de ilyen azért ritkán van.

A bevásárlást általában mindig a közelben lévő boltban intézzük, de az a ház alatt van, így oda mindig kézben viszem le, vagy séta után megyünk be. A pelenka vagy nagyobb bevásárlásokat apával intézzük. Tehát azt gondolom, hogy elméletileg már nem lehet rá szükségünk, de elég bizonytalan vagyok az eladása kapcsán. Ráadásul ez egy Espiro Vector Lite, és sportüléssel is 12-13 kg körül van, kicsi a bevásárló kosara így bevásárlás céljából kb egy hátitáskának is megfelel. Nagyon szépen köszönöm.


2012. márc. 25. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
3,5 éves, és még megvan a sport babakocsi, mert ha pl. Nyaralás, vagy hisszabb kirándulás, bizony viszem, hogy ha elfárad, ne kelljen cipelnem! Múlthétvégén az állatkertben voltunk, bizony jó is volt hogy elvittem, toltuk benne a sok levetett ruhát, kabátokat, parkoló csak messzebb volt, és 4 órás állatkerti séta után már alig bírt, de mi is, így inkább toltuk a kicsiig, ami 20 percre volt gyalog.
2012. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartanám. Mert ha pl. beteg, lázas, de valahova mégis muszáj menni, akkor azért ne kelljen gyalogolnia. Meg hát ha elfértek tőle, és nem kell nagyon plusz pénz, akkor miért baj, ha még megtartjátok? Nálunk a legkisebb gyerek 4 éves volt, amikor eladtuk a kocsit. Csak 2,5 éves koráig használtan, de azért még megtartottuk, hátha kell még. És jól tettük, mert nyaraláshoz vittük, és abban jókat aludt a strandon.
2012. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!