Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan vagy hol tudnám eladni...

Hogyan vagy hol tudnám eladni a használt ruháimat?

Figyelt kérdés

Szanáltam a ruháim között és két nagy kupac ruhát szanálnék. Szeretném valahol eladni, hogy valamennyi bevételem is legyen belőle. Tud valaki ajánlani valamit, hogy hol érdemes próbálkozni? Van-e valahol piac vagy börze lehetőség? Felnőtt női ruhákról van szó.

Mennyire ajánljátok a Vaterát? Van-e más internet oldal ahol lehetne hirdetni?

A ruhák nagy része üzletláncokból való, mint Orsay, Jeans Club stb..


2012. jan. 31. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Na igen én a vaterát ajánlom én is ott adok el ruhákat is:D
2012. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vatera, Teszvesz. Én is szoktam eladni, vásárolni ezeken az oldalakon.
2012. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vaterát, teszveszt ajánlom ha a neten akarod eladni, vagy a jofogást ott is elég jól szokott menni a biznisz. Viszont ha turkálóba akarod leadni ott nem hiszem hogy annyit kapsz érte amennyit szeretnél. Viszont ha a neten keresztül akarod eladni akkor ügyelj arra hogy ne legyenek hibásak, lehetőleg legyen kimosva legalább alap szinten, és ha komoly hibái vannak azt érdemes megcsinálni. Turkálókba ezt nem nézik mert ott vagy megcsinálja valaki unalmába, vagy egyszerű anyagként adja el. Sokan csinálják ezt.
2012. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bolhapiac
2012. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vatera, Teszvesz anyukám is ott szokta eladni a ruháim és tesomét is
2012. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ide tettem fel: [link]
2012. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ajánlom a zsibvasar.hu-t is, itt az alap regisztrációs 200Ft-on kívül nem kell fizetned semmit,tesz-vatera elég pofátlan olykor. Viszont ez még nem annyira felfutott, tehát kevesebben nézik, de érdemes ide is feltölteni (nekem főleg könyveket visznek innen, de ruhákat is adtam már el).
2012. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!