Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit és mikor esztek 8 hónaposan?

Mit és mikor esztek 8 hónaposan?

Figyelt kérdés

2 hét múlva 8 hónapos a babám. 7500 gramm. Kiváncsi vagyok ti mit esztek ennyi idősen, mert szeretnék változatosan kínálni neki ételeket.

Reggel: táp

tízórai: alma vagy banán

ebéd: zöldségek, néha csirkehús bele

uzyonna: tejpép

vacsora: táp

Néha ki kell egészíteni még táppal az étkezéseket.Lisztet és olajat teszek a főzelékbe. Néha kekszet az almába. Meggyet, cseresznyét, barackot nem bírja megenni. Mit adtok ti a babátoknak?


2012. márc. 25. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Reggeli: tápszer

Tízórai: gyümölcs, változó. Van, amikor kekszet kap bele. Nem rég kapott joghurtos gyümölcsöt is (Kecskeméti üveges) és nagyon bejött neki. Szép lassan szoktatom hozzá, védőnő javaslatára.

Ebéd: főzelék, változó. Vagy mindennap kap húst, vagy ha nem, akkor olyan főzeléket kap, amiben van olyan zöldség, melyben sok a vastartalom. Én ezt fontosnak tartom!

Uzsonna: tejpép + kekszes puding (Nestle)

Vacsora: tápszer


Néha napján a kezébe szoktam nyomni a kenyér végét vagy a kifli csücskét. Elmajszolja, nagyon szereti.

Vagy amikor alma szeletet (héja nélkül) kap és azt is "elrágcsálja" a két fogával.


Ma pedig a májat kezdtem neki bevezetni. De eddig nem nagy sikerrel :/

2012. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. márc. 27. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!