Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez?! És miért alakult ki?

Mi ez?! És miért alakult ki?

Figyelt kérdés

1,5 hónapos babám szájában felfedeztem egy aftaszerű kis foltot. Gondoltam finoman áttörölgetem Borax Glicerinnel, de kipukkadt és vérzett egy picit. Ezután még finoman átecseteltem neki, amit hagyott is.

Nagyon meg vagyok rémülve. Holnap megyünk doktorhoz, de nem nagyon jön álom a szememre, hogy őszinte legyek.. :(

Most is nyugodtan alszik,szopizik rendesen, nem nyugtalan, mosolygott egész nap és aludt nyugodtan, ahogy szokott.

Volt valaki hasonló helyzetben?

Nem értem miért alakulhatott ki! Mindent ki szoktam főzni (cumit,kiskanalat amivel beadom neki a vigantolt) és csak anyatejet szopizik.

Mit rontottam el ennyire, h kialakult ez a szájában? :(



2012. márc. 25. 21:58
 1/8 A kérdező kommentje:
a szájpadlásán nagyon hátul van, teljesen véletlen láttam meg, mikor ásított..
2012. márc. 25. 22:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit,ez bármitől lehet,felesleges most ezen izgatnod magad.Holnap a doki megnézi,ha szükséges ír fel valamit.Legnagyobb problémátok ennyi legyen :) Minden jót!
2012. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm... első babám és rettenetesen meg vagyok ijedve.. nagyon bánt a dolog, mert annyira igyekszem minden téren és eléggé lelombozott ez most, hogy valamit mégsem csináltam jól. :( remélem hamar rendbe jön!
2012. márc. 25. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem csináltál rosszul,nyugi,lesznek még ennél nagyobb gondok is,majd mikor járni tanul,és orra esik,nem figyelsz egy pillanatra és eleseik.
2012. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szájpenész, ami főleg anyatejes babáknál alakul ki, nagy ijedtséget okoz, de hála az égnek szépen kezelhető.

Ott lesz majd a koszmó is (nem minden babánál van, de a legtöbbnél ez is előjön), ami olyan mint a korpa a fejen. De ezt is 3-4 nap alatt simán ki lehet kezelni!

2012. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, és amúgy a szájpenész úgy is kialakul, h minden fertőtlenítve, kifőzve van állandóan, -ettől ne legyen lelkiismeretfurdalásod !:)
2012. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 25. 23:13
 8/8 A kérdező kommentje:
afta volt! Ecsetelnem kell csak... amúgy minden okés :) köszi a bíztatást és a válaszokat mégegyszer :)
2012. márc. 26. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!