Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiamnak aki 9 hónapos már...

A fiamnak aki 9 hónapos már felül és alul is van foga, de a felső mellett jön a következő. Hogy tisztítsam nem enged semmit, se a kis gumi kefét se azt hogy géz lappal töröljem meg a fogát. Láttam rajta sárgás valamit, de hogy szedjem le?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem engedi, akkor sehogy. nem olyan fontos még, gondolom épp jön neki a következő és biztosan fáj neki. várd meg míg kibújik, hatha akkor megengedi.
2009. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kisfiam 8hos mult már 7hos korában kapott fogkefét(oral b babáknak valo a legjobb és colgate fogkrém nem horror az ára)már annyira megszokta hogy fürdetésnél odaadtam mindig neki hogy már kéri mostanra! Már megtanulta melyik végével kell fogat mosni igy igaz rágicsálja csak de semmi baj az inyével fogával!Szerintem próbáld ki:)
2009. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én először csak odaadtam neki a fogkefét játékba (szintén Oral-B), hadd rágogassa. Akkor rájött, hogy ez kellemes az inyének, és most már hagyja, kisebb nagyobb ráharapásokkal, hogy én kicsit megsuvickoljam a fogait (felül a vámpir metszőfogakat, alul meg a középsőket). Alul ki is nyitja a száját, annyira jólesik neki :)
2009. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!