Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött babám,29 hétre...

Koraszülött babám,29 hétre született. Április 6-án lesz 4 hónapos. Amúgy minden rendben vagy vele, de, ha felülésbe húzzuk szépen tartja a fejét, de ha hasra tesszük meg sem emeli egy picit sem! Normális ez? Vagy már aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Van valakinek hasonló problémája? Voltunk Dévény tornán, ott megtanították mit csináljunk vele, de azóta sincs semmi. Majd április végén kell visszamenni!
2012. márc. 26. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudtok sűrűbben gyógytornászhoz menni?Mi (bár más problémával) az elején heti 2x is jártunk.Itthon soha nem tudtam úgy tornáztatni,mint a gyógytornász.Így villámgyorsan javult és fejlődött.Plusz a gyógytornász tudta figyelni,hogy a korának megfelelő-e a mozgása.Ilyen korababánál szerintem jár a gyógytorna,beszélj a háziorvossal/neurológussal.
2012. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én fiam 28 hétre született,most lesz korrigáltan 9 hnapos.A tiéd mennnyi korrigáltan? nekem is későn kezdte a fejét emelni ,amikor 4 hónaposvolt(nem korr) akor még nem emelte,pedig én is gyt vagyok és minden nap tornásztam vele.szerintem minél többet todtok tornászni annál jobb,illetve türelem!!

Az én iam mindjárt egy éves és megtanított türelmesebbnek lenni.mindent csinál,csak egy kicsit később,egyszer csak bekattan neki vmi és elkezdi.

mekkora volt mikor született? ez is sokat számít,lehet hogy még gyengécske

2012. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudnánk menni,de a gyógytornász azt mondta nincs rá még szükség,mert lazák az izmai és várjunk április végéig,ha addig sem produkálja a dolgokat elkezdi a tornát!Igen talán nekem is a türelemmel van a baj!Korrigáltan most a héten 8 hetes.980 gr-mal született.Tornázunk naponta többször is.
2012. márc. 26. 11:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs elkésve! Az enyém is korababa, 31 hétre! Ne várd tőle ugyanazt, mint egy rendes időre születettől!
2012. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!