Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elegem van! Párom külföldön....

Elegem van! Párom külföldön. Besokalltam? Ti hogy bírjátok!

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok két gyerekkel.A kicsi 6hónapos, a nagy 10 éves.Semmi segítségem nincs.Az anyósom megsértődött a fiára és így a gyerekekell se foglalkozik.20 percre se tudom rábízni a kicsit senkire.Elmennék egy fodrászhoz vagy kozmetikushoz.Úgy érzem megőrülök itt bezárva.Egy kisgyerekes anyuka sincs a környéken.A párommal is összevesztem telefonon.Barátnőim elfoglaltak.Hasonló helyzetű anyukák Ti hogy bírjátok?

2012. márc. 26. 12:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
16%
szúuuuu-szááááá....
2012. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Sajnos én is ebben a cipőben jártam!7 évig csináltuk ezt!Nagyon nehezen birtam!És a gyerekek is!

Mi már 6 hónapja h kiköltöztünk a páromhoz két kicsivel,mert ez a távkapcsolat hosszu távon felemészti az embert sajnos!na meg a gyerekeket is nagyon megviseli!

Hogy mit lehet tenni h jobb legyen azt nem tudom!A legjobb megoldás ha hazamenne(de akkor nincs pénz,nincs élet! :( vagy ha ti mennétek ki?Ezen nem gondolkodtatok még?

2012. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 DannyZuko ***** válasza:
44%
biztos nehéz lehet, de mérlegeld azt is, hogy ő lemondott a családjáról és ő azért nem lát titeket, hogy nektek ne havi 80ezerből kelljen élnetek pl... hanem megteremtsen nektek egy normálisabb életet. óvónők stb szoktak vállalni gyermekfelügyeletet vészesetben elég jutányos áron. nem mondom, hogy jó megoldás, de megoldás... azt hiszem amyóssal meg el kéne beszéllgess.
2012. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Gondolkoztunk rajta, hogy kiköltözünk, de a nagyobb lányom nem beszél németül és szegényt , hogy rakjam be egy német nyelvű suliba?Ő az első férjemtől van és ebbe neki is bele kéne egyezni.Na meg elszakítani se akarom az apjától.Az anyós azon sértődött meg, hogy a fia csak egyszer látogatta meg a két nap alatt amit itthon töltött.Nem foglalkozok vele Ő ilyen.A legrosszabb, hogy a párom is elég nehezen viseli és elég feszültek vagyunk mind a ketten.Pedig amúgy nagyon jól megvagyunk.
2012. márc. 26. 13:16
 5/39 anonim ***** válasza:
35%

Igaz,az én férjem nem külföldön van,de elég sokat dolgozik.

Én a fodrászhoz viszem a babám, addig szopizik, vagy játszik. Úgy kapok időpontot, hogy csak mi legyünk :)

Kozmetikusnál nem voltam már vagy egy éve...de igazából nincs rá szükségem.

Akkor tornázok,amikor alszik vagy egyedül játszik

A férjeddel meg ne vitázz :) Neki is nehéz. Szkájpoljatok :)

Amikor meg alszik este a baba, meg a nagy gyereked, foglalkozz magaddal. Rakj fel egy pakolást, olvass, tévézz :)

2012. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam német-magyarba jár :) és a kicsikre ragad a nyelv mint a kosz :)

De ha nem akarsz menni hát......

Az anyóssal ne foglakozz,már ti vagytok a családja nem ő ti vagytok a fontosabbak!Amugy meg az enyém is ilyen volt :)

sokszor össze is vesztünk ezen!Merre van a férjed?

2012. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Ausztriába van a párom.Hol jár a kisfiad német-magyar suliba?Nagyon szeretnénk kimenni, mert ez a távkapcsolat hosszútávon nem megoldás.A gyerekeknek is jobb lenne.Este szoktam én is tornázni stb.Igazán az emberi kapcsolatok hiányoznak nagyon.Amikor a lányommal voltam itthon gyesen sok környező anyukával összejártunk, de most nincs senki.Néha napokig nem beszélek felnőttekkel csak telefonon.
2012. márc. 26. 13:28
 8/39 anonim ***** válasza:
10%
Fogadni merek, ha otthon (magyarországon) dolgozna a férjed, akkor meg azért pampognál, hogy nincs elég pénzetek ?!
2012. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Tudod utolsó elég nagy pöcccs vagy!A pénz nem minden!Te nem tudod hogy mit kell átélni az otthoniaknak és mit aki kint dolgozik!Igen mert mindenki ezt gondolja hogy mit kell sirni biztos haza visz vagy 600ezret!

Mi is ausztriában vagyunk!

Küldd el privibe az e-mail cimedet és este irok mert lassan indulok a gyerkőért! :)

2012. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
46%
szia!Igaz az én férjem sem külföldön dolgozik,de lényegében olyan a szitu majdnem....Nagyon sokat dolgozik este ér haza fürdik,eszik alszik kb!A kicsi addigra már alszik:S reggel 7 re ismét megy tehát a fiam akkor szintén még alszik....hétvégén szombaton ugyanez,Vasárnap "csak" 16 óráig dolgozik na akkor van egy kis szabadidőm,na nem sok mert a fiam sír ha nem lát sajnos nagyon hozzám nőtt!Tudom miről beszélsz sajnos nagyon-nagyon nehéz egyedül helytállni mindenben/játszani a gyerekekkel/tanulni a nagyobbal/nő maradni! na ez utóbbi nekem sem sikerül 11 hónapja már!arra jut idő,hogy gyors zuhanyzás,hajmosás és be az ágyba totál kifáradva!A párod ne bántsd nem ő tehet róla,én is elkövettem ezt a hibát de tudom,hogy miattunk csinálja...kitartás és gondolkozz el a kiköltözésen !mennyi időnként jár haza a párod?
2012. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!