Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik külföldön voltak nyaralni...

Akik külföldön voltak nyaralni kicsi gyerekkel, ajánlanának utat nyárra?

Figyelt kérdés

2éves lesz nyáron a fiúnk,elsősorban spanyol ország érdekelne,de lehet török,görög,olasz,de ezeken kivül is bármi,szivesen elolvasnám milyen volt,hol volt pontosan..stb.


Kizárólag repülővel mennénk,és all inclusive ellátással szeretnénk.Ha valaki tud ilyet,esetleg ők is hasonlóba mennek,irna?Köszönöm!


2012. febr. 29. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem arra érdemes figyelni, hogy 5 csillagos alatt nem szabad sehova elmenni,(és jó nevű legyen). Mi 6 hetes koruk óta utazunk a gyerekekkel, soha semmi baj nem volt. Ha parázós vagy érdemes a hepatitisz ellenit beadatni, mert 10 évig védi a gyerekeket(0, 1, 6hónap). Csak üveges vizet igyon mindenhol. Ezek közül Törökországban Side-ben voltunk, a part nem jött be annyira, mert apró kavicsos, de a hotelban minden megvolt. Rengeteg gyerekmedence, csúszdapark, vidámpark, gyerek megörző, és hatalmas éttermek. Ami nekem még bejött gyerekkel, és közel van: egyiptomi Sharmon a Hilton. De oda csak tavasszal, vagy ősszel szabad gyerekkel menni.
2012. febr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Egy éves a babám, és 4 hónapos volt, amikor Horvátországban voltunk vele, igaz kocsival, 7 hónapos, amikor Párizsban repcsivel! Repcsit nagyon élvezte, mindenki tutujgatta, és ő persze élvezte! Most voltunk Egyiptomban, Hurghada, Palm Beach Hotel! Nagyon gyerekbarát hotel! Nyáron készülünk Olaszba, de még nincs uticél kiválasztva, és még nyár végén Korfura is szeretnénk menni! Még nem néztünk ki szállodát, de mi már voltunk a párommal 2 éve, lehet ugyan oda megyünk vissza, bár arra nem emlékszem, mennyire volt gyerekbarát! Ami kellemes csalódás, az az, hogy amikor repcsivel utaztunk, teljesen elsőbbséget élveztünk mindenben a baba miatt! Már a reptéren a becsekkolásnál, meg amikor be kellett szállni a gépbe, a sok okos ember majd fellökött minket a babával, hogy minél előbb feljusson a gépre, és a beszálló kapuból oda jöttek hozzánk, hogy a babával menjünk a sor elejére! Párizsban a reptéren hosszú sor állt a taxiknál, és aki ott irányított, az intett nekünk, hogy menjünk a sor elejére, és még sorolhatnám! Viszont ez előttem szólóval nem értek egyet, hogy feltétlenül 5 csillagos szállodába kell, mi a legmagasabb, az az egyiptomi 4 csillagos, és semmi gond nem volt sem ott, sem máshol! Egyiptomban all inc. voltunk az adott, abban a hotelban csak ilyen ellátás van, de máshol nem volt all. inc.! Nem is bánom, mert kirándulgattunk, és így úgy sem értünk volna mindig oda kajára! Korfun sem all inc.ra megyünk, csak fél panzióra, mert újra be szeretnénk járni a szigetet kocsival, mint 2 éve, és ahol épp leszünk ebédkor, ott fogunk enni! Viszont, a palackozott vízzel egyet értek, én minden nyaralásunknál szénsavmentes vízből csináltam a tápszert, és inni is azt használtam! Mikorra tervezitek a nyaralást?
2012. febr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Off, és elnézést ezért, DE, hogy a fenébe lehet ember és ember között ekkora különbség?? :-) Nekem 8 hónapos a fiam, de nem hogy a nyaralásra nem merek gondolni, hanem még arra is nehezen, hogy be merjem e vinni a tescóba! :-D

Anyukák én olyan mélységesen tisztellek benneteket, de főként irigyellek, hogy azt le sem tudom írni.

2012. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tavaly mi sem mertük bevállalni a külföldi utat,de most már igen.Remélem rendben lesz minden,ez lesz az első repülős utunk nekünk is,és a kicsinek is :) Mi sokat járunk vele mindenhova,bevásárolni is jön szinte mindig velünk,megyünk plázába..stb,szerencsére elvan,imádja,csak már a babakocsiba nem marad nagyon,de ez a korral jár :)


mi júniusban szeretnénk menni nyaralni,mindenképp azelőtt még be nem tölti a 2.életévét,mert addig "ingyenes"neki,legfeljebb az illetéket kell fizetni.Párom már kinézett egyet,ő mindenképp ide szeretne menni,hát nem tudom...tetszik nekem is,csak nekem az "álmom"spanyolország,nem török.Club Konakli,5*-os,all inclusive,hármunknak mindennel együtt 280 ezer ft,tehát nagyon jó árban van,lehet ez marad.Nem ismeritek,vagy hallottatok erről a szállodáról esetleg?

2012. márc. 1. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Kiskorától ehhez szoktattuk! Eddig még soha semmi gond nem volt vele sehol!
2012. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok. Mi is kezdetektől ehhez szoktattuk a gyerekeket. Ami még eszembe jutott: repülőn a felszállás közben érdemes itatni, etetni őket. Főleg a pici babákat. Gyereknek korlátlanul fel lehet vinni vizet, ha cumisüvegben, vagy csőrösben van, csak nektek kell szúrópróba szerűen megkóstolni. És egy adag játékot, hogy le tudd foglalni az úton.

Arról a hotelról nem hallottam, amit írtál, de biztosan szuper.

2012. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Még n sem hallottam arról a hotelról! De tényleg jó áron van!!! Nálunk nem volt még egyszer sem gond a repüléskor, nem fogadta el felszálláskor és leszálláskor sem az iszit egyszer sem, de tényleg azt ajánlják, hogy itatni kell! De így sem volt gond, hogy nem ivott! Mondjuk, amit nem bírt elviselni gyermekem, az a baba biztonsági öv! Mi is vittünk fel neki játékokat! Meg párom amikor már lehetett, sétált vele, és eddig még nagyon jól elvolt minden alkalommal! Én direkt így szerettem volna, hogy egész kiskorától hozzá legyen szoktatva az ilyen utazásokhoz, hogy ne legyen vele a későbbiekben sem gond! De hozzá kell tennem, hogy nagyon jó gyerek, már babának is jó baba volt, így könnyebben neki vágtunk az utaknak! Ha sírós lett volna, nem biztos, hogy neki merünk vágni!
2012. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!