Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valahogyan babaruhákhoz...

Lehet valahogyan babaruhákhoz jutni ingyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elszalajtva anyagilag, egyedülállóként minden fillér számít. Gondoltam ezek olyan dolgok, amiket a babák hamar kinőnek, ezért amolyan "fogyóeszköz". Csak azt nem tudom, hova teszik azok a háztartások ezeket a ruhákat, akiknek a babáik már kinőtték, de új gyereket nem terveznek, meg a rokonoknál sincs baba... Csak kellene, hogy legyen ilyen... Nekem meg sajnos babás rokonom nem nagyon van...

2012. márc. 26. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Hova valósi vagy?
2012. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ők is eladják, vagy elteszik emlékbe. Esetleg a családsegítőnél próbálkozz, hátha!
2012. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
családsegítőnél kérdezd meg ott lehet tudnak adni
2012. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Eladják. én is párszáz forintért adom az apródon vagy vaterán
2012. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Védőnő nem tud segíteni?

Én rendszeresen adok neki ruhákat, játékokat, sőt volt, hogy bontatlan tejpépet adtam, hogy juttassa el azoknak, akik rá vannak szorulva.

Adtam már ruhákat a Caritas-nak is.

És emlékszem, hogy mikor régebben Anyu sokat olvasta a Családi Lapot, annak az utolsó oldalain volt olyan, hogy rászorulók kértek, ami kellett - megadták a méreteket, címet hogy hova lehet küldeni - nem tudom, ez mennyire szimpatikus.

2012. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hát igen, mondjuk ilyenekre gondoltam volna én is, azért kérdezem, mert nem tudom, hova kell fordulni.
2012. márc. 26. 22:35
 7/15 anonim ***** válasza:

mekkora ruhákra lenne szükségetek?


nekem vannak olyan ruhácskáim amik nem túl szépek és divatosak, de hátha kell valakinek...

feltettem vatára de 1.-ért se vitték el :(

2012. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mekkora ruhakra van szukseged? fiu vagy lany? irj privit! ha tudok es jo a meret szivesen kuldok.
2012. márc. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kisfiú, és még most fog megszületni majd. De nagyobbacskára számítok, mert apu is nagy volt, meg én is babának nagy voltam.
2012. márc. 27. 00:27
 10/15 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?Mindegy,ha nem divatos?
2012. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!