Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposan nem gond ha csak...

6 hónaposan nem gond ha csak gyümölcsöt hajlandó enni és nem sokat?

Figyelt kérdés
Csak üvegest és max 120g.A zöldség egyáltalán nem megy, próbáltam többször is. Napi egyszer eszik gyümölcsöt és másodjára már nem kér.Valami praktikus ötlet? Se tejpéppel keverés, se rizzsel, se nyersen, se gymölcssel keverés, ezeket már próbáltam.
2012. márc. 27. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
O tudja, mi kell neki. Meg ennyi az igenye, majd kesobb eszi a tobbit is, ne aggodj. :-)
2012. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

6 hósan elég, ha csak kóstolgat. ha 120at eszik gyümölcsből, az már nagyon jó. napi 1 is elég ekkora korban.

idővel mást is fog kívánni. zöldségek közül talán a sütőtök lesz, amit először elfogad, mert édeskés, talán barackkal vagy banánnal keverve.

de ráérsz 1 hónap múlva próbálni mást.

2012. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
5 hónaposan evett répát és céklát is, ízlett neki, most már nem fogadja el, próbáltam a sütőtököt is, öklendezés lett a vége!
2012. márc. 27. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:
érdekes, az én kis fiam 1 hét múlva lesz 6 hónapos, már egy ideje kóstolgatunk, de eddig mindent jobban elfogadott, mint most. Lehet van valami változás náluk ilyen tájban.
2012. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!