Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond lehet ha kb. egy hónapja...

Gond lehet ha kb. egy hónapja nem eszem szinte semmilyen zöldséget se gyümölcsöt? 22 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Szedek elevitet, meg kálciumot és magnéziumot. Egyszerűen nem kívánok semmit csak a főtt ételeket meg a tejtermékeket. A zöldség, gyümölcs valahogy már nem megy.:( Fog ez változni?
2008. júl. 20. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!!Igen, ez változni fog. Nálam is így volt. Most meg szinte "zabálom" a zöldséget és gyümölcsöt!!:D31hetes kismama
2008. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia


Én sem tdom megenni a zöldséget, de jót tesz mindkettőtöknek ha legalább 100% os gyümi levet iszol.


Jó babavárást

12 hetes kismama

2008. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj,csak szedjél legalább vitamint.
2008. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez változni fog, akkor nincs gond. Végülis, a Világháborúk alatt krumplit ettek többnyire, mégis többnyire egészséges gyerekek születtek. De azért mégis jobban teszed, ha eszel vitaminokat!
2008. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szeded az Elevitet abban mindenféle vitamin megtalálható. Én a Hipp Natal-t iszom, és én sem kívánom a gyümölcsöt.

Majdcsak változik...

2008. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!