Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyes-en lévő óvó néni vagyok,...

Gyes-en lévő óvó néni vagyok, hány nap szabdság jár, ha 2009-től mentem táppénzre, majd Gyed?

Figyelt kérdés

2009.jún-2009 dec. táppénz.

2010.jan.1-2011.dec 31.GYED. azóta gyesen vagyok, szeptembertől mennék dolgozni. Előtte venném ki a szabikat.

Köszönöm a segítséget!


2012. márc. 27. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején úgy számolták, hogy minden évre annyi szabi jár, mintha dolgoznék. Tehát akkor neked 2009-re az arra az évben járó szabi fele (mivel ugye félévről van szó), 2010-re az egy évre járó szabi, 2011-re szintén az egész éves, 2012 pedig ismét egy "csonka" év, ezt megint részarányosan számolják. Ez persze 8 éve volt, de nekem akkor 2 és fél-3 hónap szabi gyűlt össze.
2012. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A legtutibb, ha a munkahelyeden megkérdezed. Nekem így volt (tanár vagyok), 2007 januártól táppénz, márciustól tgyás, majd gyed. 2009ben márciustól augusztusig kitartott, mert ugye az azévi is volt. Na, nem tudom, hogy írjam le, hogy érthető legyen :)

Nálunk asszem 1 évben 40 nap van, és így akkor 3 évi jött össze, 2,5 éves koráig. Szerintem neked 4 évi is lesz, tehát már mindenképpen menj be, és érdeklődj utána.

2012. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Nálunk 46 nap az alap és plusz a gyerekek után évi 2 nap gyerekenként. Mivel ikreim lettek így évi 4 plusz nap jár. Csak azt nem tudom mi számít teljes évnek, mert hallottam olyat is hogy a 2. évi gyednél már csak a szabadság felét számolják. Hú. bonyolult voltam? Igen, bemegyek majd, csak előre tisztába akartam lenni egy-két dologgal.
2012. márc. 27. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! a tanár vagyok



szerintem minden év teljes. Ha már szeptemberben mennél vissza, akkor midnenkép menj már be minél hamarabb. Nekem 3 évre kitartott márciustól augusztus 20ig.

2012. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!