Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit a baj ha állandóan visszaj...

Mit a baj ha állandóan visszajön a tápszer?

Figyelt kérdés
Négy hónapos a kisfiam, tápszert eszik és most egy hónapja állandóan visszajön,de elég sok. Van, hogy etetés után négyszer is.Elkezdtem aggódni ez mit jelent?
2008. ápr. 14. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet mostmár másik tápszerre van szüksége? Esetleg nem a tápszer a gond, hanem többet mozog, és felkavarja a kis gyomrát?
2008. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen mutasd meg dokinak!

Az is lehet, hogy túl sokat eszik egyszerre. Próbáld többször leválasztani róla és megbüfiztetni.Én s így voltam vele többször is. Az én kislányom pl egyszerre nem eszik sokat csak este, azt is elnyújtva kb 2-3 óráig is képes enni. Nappal óránként eszik, anytejcsit. De az orvos biztos tudja miért van.

2008. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem baj.A védönőm szerint azért van,mert már sokat kell ennie ahoz,hogy jól lakjon,de már sokat mocorog és kipaszírozza a gyomrából.Ha áttértek a szilárd ételre meg fog szünni.Nálunk is ez volt.Még reggel és este eszik tápszert a babám,és van hogy 2óra mulva is felbüfizi.napközben szilárdat eszik,és azzal nincs probléma
2008. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!