Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Humana Jó éjt tápszerből...

Humana Jó éjt tápszerből mennyit lehet adni este/éjszaka a babának? Nincs rajta az ajánlott adag a dobozon. (Bővebben lent leírtam. )

Figyelt kérdés

9 hónapos a kisfiam és 6 hónapos kora óta tápszert is kell neki adni kiegészítésként a szopi és hozzátáplálás mellett, mert nem gyarapodott, ill. csökkent a súlya. Amióta tápszert is kap szépen gyarapszik, a Humana HA2-ből megkapta a napi max. adagot, de főleg este/éjszaka igényelte.

Emiatt áttérnék a Jó éjt tápszerre. Abból adhatok neki lefekvés előtt kb. 150ml-t és ha ébred 23h körül megint mehet neki 150ml? Vagy az túl sok lenne?

1 hetes kora óta ébred éjszaka átlag 2-3 óránként, már nem bírom...


2012. márc. 27. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

AJÁNLOTT!!! mennyiség!!! nem azt jelenti, hogy ennyit ehet, aztán éhezzen a gyerek!


azt jelenti, hogy abban a korban az átlag gyerek ennyit eszik eszik, ha a tied többet enne, csinálj neki többet.

komolyan, minden rosszindulat nélkül, értelmezd azt a kiírást, ne pedig a gyerekedet éheztesd! :)

2012. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem kellene leordítani a fejemet, nem vagyok értelmi fogyatékos és nem éheztetem a gyermekemet.

A Humana HA2 tápszer dobozán fel van tüntetve a napi max. mennyiség, amit lehet adni a babának. Napi 600ml kész tápszer, ennél több nem javasolt a zsírban oldódó vitaminok túladagolásának veszélye miatt. Ezt a max. adagot meg is kapta a babám.


A kérdésem az volt, hogy aki Humana Jó éjt tápszert használ mennyit lehet belőle adni egy nap?

2012. márc. 27. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ez érdekes

az én babám fél éves nagy étkű baba (most 8 és fél kiló)

és napi 1 liter tápszert eszik meg

mert ha nem adnék neki ennyit ordítana

vesztemre már próbáltam

kislánykám estére 250ml-t kap és mind el fogy egy cseppig de reggel hatig a mukkját sem hallom:) neked is ajánlom az adag emelését

2012. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. márc. 29. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!