Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Göndör hajú babádat hogyan...

Göndör hajú babádat hogyan fésülöd, hogy ne legyen sírás a vége?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kifésülő spray-t, azt próbáld meg.
2012. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok ismét. Vagy úgy hogy kicsit megvizezed a fésűt és mindig csak egy tincset fésülsz, úgy, hogy egyik kezeddel fogod a tövénél a haját, a másikkal fésülöd.
2012. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

vizezem a fésűt, ami nagyfogú, de ígyis felakad:(

13hós, lehet egyebet használni????

2012. márc. 28. 09:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 13 hós a göndör hajú kisfiam, nálunk szerencsére nincs probléma a kifésüléssel. (ezen én is csodálkozom)

De pont azon gondolkodtam,hogy vajon nem kéne-e neki váltani fésű-kefe szempontjából? Még a régi babaszettjét használjuk, Te milyet használsz? Bocsi az offért, csak kíváncsi vagyok. A babakefe már érzem,hogy sokszor nem sokat ér.

2012. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyakran fesulom nap közben is, így nem tud osszegubancolodni neki. :) Minden pelenkazas és öltözék utan atfesulom neki.
2012. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én saját kifésülő spraymet fújom az ő hajára is, tök jó illata van.
2012. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Énis nemrég váltottam le a babafésűjét.Lehet kapni kiskefét.Úgy néz ki mintha gombostűk lennének beleszúrkálva a kefébe.Van egy kis bogyó a végükön hogy ne sértsd fel a fejét.Megmondom őszintén mindenhol kerestem ilyet de sehol nem találtam.Erre a Kik-ben ráleltem:-) 150forint volt:-) 15hónapos kislány anyukája

2012. márc. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!