Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett a fiammal?...

Mi történhetett a fiammal? Nem alszik éjszakaórákat fent van és sírás a vége mire elalszik, és még játszani is akar éjszaka!

Figyelt kérdés
6 hónapos korától átalussza az éjszakát , nem kel fel enni se inni nem kér.Egyszerűen este 8 körül elaltatom ,meg issza a tejcsijét és elfordul és alszik.1,5 órát alszik a kiságyban és felébred és beteszem az ágyunkban és alszik majd 11 körül felébred és játszani akar. Kb. 2-3 hete csinálja ezt!Nappal csak egyszer alszik.És iszonyatosan hisztis , akaratos lett ha nem kap meg valamit amit nagyon akar annyira sír hogy remeg és lilul. egész nap vinnyog kézben akar lenni csak vele kell lenni. Most 15 hónapos és 12 foga van.
2010. máj. 21. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet megint fogacska jön!

Az alvászavarokra, nyugtalanságra próbáld ki, ha gondolod a Sedatif PC homeós szert! Nekem csodát tett az éjszakai alvásnál, és a nappali sírásnál is!

2010. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én is a fogára tippelnék.Nagyon össze tudja zavarni őket.Az én fiam sokszor felriadt éjszaka és csak visított.

Én borostyán nyakláncot vettem neki.Nekünk pár nap után használt.

2010. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!