Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hósom nagyon nyűglődik....

8 hósom nagyon nyűglődik. Most tanult meg felállni. Feláll és kész-vége sirás van. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Szia!Talán add oda a kezed és vezetgesd,bátorítsd...valami akadályba ütközik amit nem tud megoldani,ezért sírhat.Segítsd őt.
2010. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval, ha jól értem, akkor azért mert onnan még nem tud továbbjutni...:)

Még éjjel is ha felkel, mostanában ráadásul 3x-4x is, hallom nyöszörögni a másik szobából, mire átérek, már áll a kiságyban... :(

2010. jan. 3. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A nővérem kisfia is ezt csinálta. Felállt a kiságyba és elkezdett sírni, és csak akkor ült vissza, mikor segítettünk neki. Szerintem még félt picit, még bizonytalan volt, de elég hamar átesett rajt. Tanácsot nem adnék, mert nem az én gyerkőcöm volt, de ennyit tapasztaltam.
2010. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért sír, mert nem tud leülni, esetleg nagyot huppanhatott, mikor megpróbálta. Mutasd meg neki, hogyan kell leülni kapaszkodva. Mi felnőttek úgy gondoljuk, ha nem tud leülni minek áll fel? De ő ezt most tanulja és benne van a kényszer, hogy gyakorolja! Sok sikert! Gyorsan túl lesztek rajta!
2010. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!