Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Humana banános tápszert eszi...

Humana banános tápszert eszi 8 hetes babám, széklete nagyon nehezen van, egész nap sirdogál is ezmiatt. Nektek melyik vált be ez helyett?

Figyelt kérdés

Kamillateát is egész nap kap,van,hogy keverem a tápszerhez is...

Szerintetek melyik tápszer a legjobb?Amitől nem bukik sokat,de tud könnyen kaksizni is?


2009. jún. 15. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:

a humana tápszerrel semmi gond, de miért eszik banánosat 8 hetesen???

mi is azt ettük, mármint a humanat, de HA-t elég sokáig.

teából adhatsz neki mecsek teát, vagy édesköményt is.

az, hogy melyik a legjobb tápszer, azt a baba tudja eldönteni, hogy melyiktől nem fáj a pocija, és van kaka rendesen.

ha annyira sokat bukik, akkor nézesd meg dokival, szerintem

2009. jún. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is úgy tudom, ezt a fajtát 4 hónapos kortól eheti

a Nutrilon Ar nevű antireflux tápszert viszont már eheti ő is, de az orvost kérdezd meg

2009. jún. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Humana Ha1.

Miért adsz neki banánosat?

Adj neki olyan teát, amiben édeskömény és ánizs van. Ha pedig sokat bukik, mutasd meg az orvosnak.

2009. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért eszik banánosat,mert a HA-stól sokat bukott.Ez a banános sűrűbb,viszont a kakinak nem tesz jót.
2009. jún. 15. 09:23
 5/8 anonim ***** válasza:

nem tesz jót, mert a banán hasfogó, meg a baba csak 8 hetes...

akkor váltsatok tápszert! beba, nutrilon

kísérletezz, de hagyd az ízesítetteket még egy jó darabig


első vagyok, egy végig tápszeres baba anyukája

2009. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én babám Hipp 1-est eszik, recept nélkül veszem 2800 ft a tescoban, nekünk ez nagyon bevált, sűrű, szereti a babám, s mikor szopik sokat bukik, de ezután soha. Széklete naponta 1-2 x van, de könnyen, nem kell erőlködnie. Egy próbát lehet megérne!
2009. jún. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi a Hipp tápszerrel kezdtünk de az én babám is sokat sírt,így váltottunk a BEBA H.A.1-re és ez bevált.

Ezt csak a gyerekorvos írja fel,mivel hipoallergén tápszer.

2009. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!Korábban tettem fel egy kérdést emiatt,babám is Humana-t kap,a Baby Fit 1-est.Ezt is kaphatják a babák már újszülött koruktól,tehát ez nem lenne gond.

Mióta adod neki ezt a típust?Nem lehet,hogy még nem szokta meg a kis pocija?!

Nálunk is eltelt 1-2 hét,míg jobb lett a helyzet.Dokinénink azt tanácsolta,hogy csak 2 hétnél több ideje tartó kemény kaki esetében szóljak...nem tudom,említetted már az orvosnak?

A kamillatea mellett kipróbálhatnád a Hipp-es Gyermekteát (ez a neve) amiben van a kamillán kívül édeskömény,ánizs,citromfű is.Édeskés az íze,valamennyi cukrot is tartalmaz-sajnos- de tényleg használ.

Mindenképpen beszélj a dokival!

2009. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!