Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes nyaralashoz kell...

2 hetes nyaralashoz kell utazo babaágy?

Figyelt kérdés
Angliaban elunk kislanyom 1 eves eloszor utazunk haza es otthon nincs kisagy sajnos amiben aludni tudna.O eleg aktiv ejjel almaban felall a kisagyban ilyenek.ti hogy oldottatok meg vagy oldnatok meg?

2012. márc. 28. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

nekünk van utazóágyunk, nagyon jó szolgálatot tesz!


tesómék nem szeretik, ők nem használják, így viszont valaki mindig a gyerekkel együtt alszik éjjel is, nappal is. nekem ez nem túl szimpatikus megoldás.

2012. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy beruházás egy utazóágy, akár használtan is lehet venni (a magyarországi rokonok is leüthetnek egyet a teszveszen, vaterán, hogy ne kelljen a repülőn hozni, mert nagy súly), de szerintem jó szolgálatot tesz. Nekünk is van mindkét gyereknek, sokat használjuk, szeretjük.
2012. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem messze lakik anyukám (persze nem Angliához képest :-)), náluk van. Nagyon megéri, mert házban lakunk és felvisszük aludni a kicsit napközben is, így nem aggódok azon, hogy leesik-e az ágyról.
2012. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!