Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó lesz a babánknak ez a babaágy?

Jó lesz a babánknak ez a babaágy?

Figyelt kérdés

Babaágyat nézegetünk a babónknak, és ez tetszett meg nekünk a leginkább:

Arizona 3in1 a neve link: [link] (legfelül)


Valaki használ már ilyen gyerekágyat? Vélemények?


2012. jan. 9. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerinted használ ilyet bárki? Láttad az árát? Majdcsak 400000-et kiadni egy ágyért? Én biztos nem adnék ki, még ha lenne rá pénzem is.
2012. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Egy netes ismerősömnek van hasonló. Mármint a babájának. Talán pont ilyen. Ők nagyon szeretik, nekem amíg csak képet láttam róla olyan kicsinek tűnt, de aztán hogy láttam babával már inkább nagynak. Szerintem nagyon jól néz ki és ha van rá pénzetek (mert kedves első miért ne lehetne valakinek 400e Ft-ja ágyra) akkor érdemes megvenni.
2012. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzt én se adnék egy ágyért.Persze ti tudjátok,de ezen a pénzen sok minden mást is tudtok venni a babátoknak.Hidd el egy sima fenyő kiságy is tökéletesen megfelel.(A stabilabbakra gondolok)És hogy használ e ilyet valaki hát kétlem.
2012. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

biztos jó lesz neki, és szép...nagyon szép:))

de az ára....anyám, az nem semmi.Pofátlanul sokat elkérnek érte, csak azt nem értem miért...Na de ez nem volt kérdés:)

Ha nektek tetszik,és úgy gondoljátok ez a legjobba, akkor vegyétek meg.

A mi kisfiunk egy 10ezer forintos ikeás ágyban és egy 5ezer forintos matracon alszik és nagyon meg van vele elégedve:D 15 hónapos:)

2012. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi! A párom szülei erőszakoskodnak, az ő pénzük, én nem ellenkezek :D

Nekem az a lényeg, hogy ne boruljon fel a növekvő babával, de ahogy látom elég tömör fából készült.

2012. jan. 9. 21:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért egy olcsóbb ágy se borul fel.
2012. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

enyém egy 10.000.-osat kapott annak idején, jelentem, túlélte :DDD

ha anyósomék ragaszkoodnának ahhoz, hogy adjanak ennyi pénzt, én biztos olcsóbb kiságyat vennék (mondjuk egy méreg drága, 80E-st) és még a teljes babafelszerelést megvenném belőle :D

2012. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép ágy, és nagyon szép az anyósodéktól, hogy "arisztokrataként" nevelnék a gyereket, ha adják fogadd el, de ha már az ágyra ennyit szánnak, mi lesz később?

Az én lányom használtan kapta az ágyát, unokatesók nőtték ki neki, és hála az égnek, eddig egyik gyerek alatt sem dőlt össze.

2012. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a fő szempontod, hogy a babával ne boruljon fel a kiságy, akkor nyugodtan térj be bármelyik bababoltba, vagy akár az Ikeába, biztonságos rácsos ágyakkal fogsz találkozni.


Az nagyon jó, ha az egyik oldal levehető és a matrac is több állásba tehető, így az ágy együtt nő a babával. Nálam szempont volt az is, hogy lehetőleg mind a négy oldala rácsos legyen, ne legyen tömör rész, hogy minél jobban kilásson belőle a kisbaba.


Mi is Ikeásat választottunk, 7e Ft-ba került a kiságy, 3 e Ft-ba a matrac. Nem levehető a rács, de a mi kislányunk már 13 hónapos kora óta juniorágyban (szintén Ikeás) alszik éjszaka, nappalra szoktuk még használni a kiságyat.


Szerintem elsősorban ne az ára legyen irányadó, hanem tájékozódj, hogy milyen a praktikus kiságy, babakocsi, hordozó, gyerekülés, stb. Illetve, hogy nektek milyen igényeitek lesznek, mit vártok el az adott terméktől. Nem elég csak, hogy szép legyen! Rengeteg mindenre szüksége lesz a kisbabátoknak, de ez is pont olyan, mint bármi más: az ár nem feltétlenül van egyenes arányban a minőséggel és a praktikussággal, vagy egyszerűen azzal, amit kerestek.


Jó babavárást! :-)

2012. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A mi kiságyunk 50 ezer volt matraccal együtt és nem dőlt fel, sőt még csak be se "rezgett" a gyerek alatt.

Amúgy biztos jó lesz a kicsinek ez az ágy, de én soha nem venném meg.

Az a legnagyobb baj ezekkel az ágyakkal, hogy bemegy valaki megnézni a kicsit és őt észre se fogja venni, mert annyira az ágyat nézi. Ezt gondold át. Mit szeretnél hallani?? De helyes a baba vagy de szép ágy?? Azért nem mindegy......

2012. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!