Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámat vigyem...

3 hónapos babámat vigyem orvoshoz, ha a felső garatjából váladékozik?

Figyelt kérdés
Hátra folyik, ezért szörcsög, kummog, de csak alvásnál egy kicsit. Nincs hőemelkedés sem, és az orra sem folyik. Mit tud ezzel kezdeni az orvos?
2009. jún. 15. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kaptok orrcseppet, vagy köptetőt, és felszakad neki. és rengetegszer szívd az orrát
2009. jún. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az orrában nincs semmi, szép tisztán lélegzik. Mit szívjak? Vagy onnan hátulról is kiszívná az orrszívó?
2009. jún. 15. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is ezzel voltunk dokinál, és azt mondták ez természetes. A gégeporcok még olyan lazák, hogy azokat hallod. Néha "röfögő" hangot is ad. Nekünk elmúlt, 6 hónaposak leszünk. De ha gondolod mutasd csak meg, mi orr-fül-gégésznél voltunk, leduktak at orrán egy csövet szegénynek, úgy nézték meg. Előtte én is szívtam, cseppentettem, de nem jött ki semmi , ezért is vittük el, mert azt gondoltam mélyebben van a válladék.
2009. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy így igaz, ahogy a 2. írja, de nálunk egyáltalán nem volt ilyen. nem 3 hónaposan, pár hetesen sem.
2009. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is elvittem ezzel az orvoshoz és azt mondta nincs gong.Köhintenek egyet-kettöt majd elmulik.Ott még nekik össztegyülik a nyál is.Vannak napok,mikor hallhato és mikor sokáig nem.Az én kislányom is 3honapos kb 2hetes kora ota csinálja időnként,főleg reggel.
2009. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok a válaszokért, úgy döntöttem figyelem, és várok még az orvossal. Köszi!
2009. jún. 15. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!