Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányomnak nagyon be van...

Lányomnak nagyon be van duzzadva a felső fogínye, lassan várható a fog! Elképzelhető, hogy ez miatt alig akar enni?

Figyelt kérdés
Cumisüvegből egyáltalán nem akar, nyüszög, és húzza el a fejét! Kanállal egy pár falatot eszik csak meg! Ha viszont pl. kenyér falatkákat adok neki, azt eszi! Nem annyit, mint eddig! Lehet ez fogzástól? Inni is csak pohárból, cumisüvegből nem!
2011. okt. 7. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,valószínű már hamarosan kibújik..Az én fiamnak 2 hete duzzadt be és ma láttam két pici fehér pontot neki felül,úgyhogy neki egyszerre fog jönni a kettő.Azért néztem ma rá,mert reggel nagyon híg volt a széklete.
2011. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. És lesz így párszor! :)
2011. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiam ilyenkor csak a tápszert fogadta el (ebből sem evett annyit). De csak akkor volt ilyen rossz evő, mikor az ínyén már megjelent a piros seb-szerű csík, áttörés előtt.
2011. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!