Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem lehet a 2-3 Dm-kupon...

Miért nem lehet a 2-3 Dm-kupon összevonni mondjuk pelushoz?

Figyelt kérdés

jó nyilván tudom.

de alig van valami kézzelfogható kedvezmény a babásoknak.

Láttam 1-2 adást a kuponzsonglőrök c. műsorból hát elképesztő.

Miért nincs itt ilyen annyira elszomorító.


2012. márc. 28. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem nincs ilyen lehetőség. :( Én úgy tudom, hogy egyszerre csak egy kupon használható fel! (De aki szerint tévedek, az nyugodtan javítson ki mert nem 100%:))
2012. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én mindig 2 kupont használok fel, a pelusra a joker kupont, majd a végösszegből még lejön a 10%
2012. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kwan ***** válasza:
Nagyon jól fel lehet használni szerintem a dm kuponokat, én mindig úgy ügyeskedek, hogy sokat tudok spórolni. A végösszegi kedvezmény kupont össze lehet vonni mással. Pl én most úgy vettem pelust, hogy kihasználtam egy -500ft-os kupont a libero pelusra és a -15% kedvezményt is. Jelentősen csökkent így az ár...
2012. márc. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-t össze lehet. A jokert és a végösszegi kedvezményt. De ha megfigyeled már alapból olcsó a pelus, nagyon kis %-ot tesznek rá a beszerzési árra. Ha levonjuk a 25 meg a 15%-ot akkor már beszerzési ár alatt kapod a pelust... Azaz neki veszteség, nekünk nyereség. De ne akarjuk már az egész karjukat amikor a kisujjukat nyújtják. Szerintem.
2012. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem a végösszegi kuponokra gondoltam .

hanem arra hogy van 5db 200ft-kuponom libero-ra és azokat már nem vonhatod össze plusz a végösszegi. 3pampers 500ft- stb.

végösszegihez eddig még nem jutottam csak 1*


a műsorról is írtam hogy ott érdekes van duplázás összevonás stb.

nehogy más megsajnáljam a dm-et tescot stb van nekik épp elég hasznuk így is,igen a karjukat akarom.

de az vesse rám az első követ....

2012. márc. 29. 12:57
 6/7 kwan ***** válasza:

Én azt szoktam csinálni, hogy a gyűjtött pontokból veszek kuponfüzetet. Most pl tudtam venni 2 db-ot is a 150 pontosból. Mindkettőben van ugye a végösszegi kedvezmény, illetve volt a Milumil, illetve a Hipp termékekre is. + szinte mindig van pelenka.


7 hónapos a babám, eddig szinte minden alkalommal sikerült úgy pelust vennem, hogy felhasználtam ezeket a kuponokat (-350 vagy -500 ft-os kuponok illetve a végösszegi kedvezmény).

Ja és persze mindig úgy megyek ilyenkor, hogy kompletten átgondolom, mi kellhet még itthon. Legutóbb közel 5000 ft-ot spóroltam a 17 ezer forintos vásárlásból a kuponok segítségével. Persze ilyenkor általában 3 csomag pelust megveszek egyszerre.

2012. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Van a facebook-on egy dm kupon csere-bere oldal, ha érdekel valakit, küldöm a linket. Én már egy ideje a csoport tagja vagyok, és rengeteget tudtam spórolni a dm-es vásárlások alkalmával.

2012. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!