Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14honapos fiam neha "buccol"a...

14honapos fiam neha "buccol"a fallal vagy a padloval, normalis ez, mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi az a buccol?
2012. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit csinálnod. A babák valamilyen rejtélyes okból néha szeretik valamibe verni a fejüket. Majd abba hagyja.
2012. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem ismered a "bucc baba bucc"ot?
2012. márc. 28. 22:00
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem szellemifogyatékos? Azok csinálják!
2012. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem ismered a "bucc baba bucc"ot?"


Nem, ilyet még nem hallottam, pedig 4 gyereket neveltem fel.

2012. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én 1 éves lányom akkor csinálja, amikor ideges. Úgy hisztizik egy hang nélkül, hogy veri a fejét a padlóba. Én nem veszek róla tudomást. Csak nem veri be annyira, hogy fájjon neki. (Remélem) A te fiad mikor csinálja? Amúgy én sem ismerem a "buccol" kifejezést! :-)
2012. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett volna egyszerubb erthetoen leirni illetve a kommentben nem visszakerdezni, hanem magyarul, erthetoen leirni, amit szeretnel? Esetleg tobben valaszolnanak.
2012. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egyetértek az előttem szólóval! Nem, nem ismerem, és még sose hallottam se erről, se arról. Nem poénból kérdeztem meg, hanem segíteni akartam volna!

Egyébként az én fiam is csinálta ezt kb. annyi idős kora körül, és teljesen normális gyerek.

2012. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
HA VALAKI NEM ERTI A KERDESEM ,NE IS VALASZOLJON.NEM KELL AZ OKOSKODAS!!!
2012. márc. 28. 23:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi is használjuk ezt a kifejezést... :)

Az enyéim is csinálták 8most 3.5 és 2 évesek), és jelentem, oly messze állnak a szellemileg visszamaradottaktól, mint Makó Jeruzsálemtől... szal sztem ha ne marról van szó, hogy direktbe fájdalamat okoz magának rendszeresen, akkor normálisnak tekinthető.

A lányom sztem csak azt tesztelte, vajon mennyire hagyom, hogy fájjon neki, de a fiam szimplán magát szórakáztatta ezzel pár hétig. Kicsit talán fiatalabb volt, valahogy a szülinapja körülre esett a dolog (a tortás fényképeken ott virít a homlokán egy jó nagy kék folt, aznapi szerzemény a parkettával való találkozásból). Én úgy csináltam, mint aki nem vesz tudomást a dologról, meg is unták hamar. Amúgy a fiam amolyan mindent magán kitapasztaló tipus, tudod, akinek hiába mondasz el vmit 500x, neki ki kell próbálnia, hogy tényleg-? dehát ő ilyen. És amúgy marha nagy a tűréshatára meg a fájdalomküszöbe, és a határtalan találékonysága vakmerőséggel párosul, szóval mindig nagyon szemmel kell tartanom, hogy éppen min terroristálkodik.


Sztem te se aggódd túl a dolgot, és pláne ne keríts nagy feneket az egésznek, mert akkor hamar rákap, hogy így némi extra figyelmet csikarjon ki tőled.

2012. márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!