Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, hogy végig...

Mit csináljak, hogy végig aludja az éjszakát a 14hónapos babám?

Figyelt kérdés
nagyon sokszor sír föl és nem tudom mi a baja gondoltam már arra is hogy lehet a hasa fáj (mert sokszor feszít aztán később sikerül 1 puki) de mitől fájhat? mit tudok csinálni? Fogára is gondoltam de akkor másképp szokott viselkedni, sírni. Ja és mostanában enni sem akar és sokat hisztizik! Mi lehet az ok?
2009. máj. 6. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a hasára gyankszol, akkor vidd el gasztroenterológushoz. De ha egyéb panasza nincs (pl. nem nyákos-véres a széklete, nappal nem fáj a hasa), akkor szerintem inkább a foga lesz a ludas. Arra én Chamomillát adok és ha nagy a gáz akkor Nurofent is.
2009. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat akkor szorol szora mintha az en 14 honapos kisfiamrol irtad volna. En a fogara gyanakszom most bujnak ki a kisorlok es nagyon dagadt az inje.

En bizom hogy gyorsan elmulik mert eddig egy tunder babam volt jo alvo,evo,jatszo....

Kitartas!

2009. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyenezt a kérdést szerettem volna feltenni szóról szóra szinte,csak annyi különbséggel,hogy az én kisfiam 15 hónapos.Kb.két hete legalább 10-szer ébred fel éjszaka,forgolódik,nyöszörög,ha felveszem megfeszíti magát,egy-két puki,aztán egy félóra múlva kezdődik előről.Nappal semmi baja,kicsit nyűgössebb mint előtte,sokszor bújik hozzám,de egyébként jókedvű,nem fáj szerintem semmije.Remélem kapsz még válaszokat,én is szeretném tudni miért van ez az egész!!Nálatok mi az amit megeszik?Hátha egyezik valami kaja,amitől lehet!
2009. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak kekszet enne mindig ebédet nem eszik csak pár kanállal jó esetben! joghurt, krémtúró ezeket eszi gyümit is megeszi. Főleg ebédelni és vacsorázni nem akar mostanában, de volt olyan is, hogy még a krémtúró se kellett neki.
2009. máj. 7. 10:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és 23:13as a chaomilla 15ch-t próbáltad? én kipróbáltam hátha a foga miatt nem alszik és picit nyugisabb volt tőle éjjel 1xnyüszizett aztán csak hajnalba kelt fel adtam neki inni és aludt tovább! Remélem nem csak véletlen volt és ma is fog legalább így aludni
2009. máj. 7. 10:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Régebben már próbáltam(mindig megszenvedett a fogával),de nem nagyon vált be,most egy viburcol nevű homeós kúpot próbálok ki,holnap megírom bevált-e.Régebbi kérdéseket olvastad?Minden hasonló korú babának ue.a baja,és mindenki a fogzást írja,állítólag a hátsó fogak kibújása sokkal jobban fáj nekik.
2009. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én fiam is 14 honapos, még 1 éjszakát nem aludt végig, sot: legalább 2x kér tápszert, és kap is, mert így legalább 3 órát alszik megint. aztán vannak rosszabb éjjeleink, amikor sem a tej, sem a tea, sem az olelés, semmi sem segít, és féloránként nyoszorog vagy felsír. ilyenkor a fogára gyanakszom - lefekvésre mindig kap Viburcol kúpot, szerintme nyugodtabban alszik tole. amikor végképp semmi, és csak sír, akkor szoktam neki Nurofen szirupot adni, utána szépen visszaalszik (ez is megerosít benne, hogy a foga miatt)...de a kúp nekunk tényleg jo ezekre a nehéz napokra.
2009. máj. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van a Naturland-nak egy Babapocak nevű teája. Van akinél ez bevált.
2010. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!