Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak a 14hónapos...

Mit csináljak a 14hónapos kislányommal hogy végre lenyugodjon? Már nagyon fárasztó. Hasonló tapasztalat.

Figyelt kérdés
Egész nap reggeltől estig,1másodpercet nem ül. Állandóan jön megy pakol,van hogy elkezd törni-zúzni. Semmi nem köti le pár percnél tovább,ha megunta elkezdi püfölni ami nála van. Földhöz vágja,odacsapja. Befeszíti magát,volt már hogy ha nem kapom el hanyatt vágja magát. Aludni nem akar,külön műsort vág ilyenkor. Reggel 7kor már beindul,és este 9ig meg nem áll. Naponta kétszer megyünk ki,2-3órát. Sétálunk,játszótérre megyünk,mégsem fárad el sosem. Én estére már hulla vagyok,de ő nem bír magával. Mi baja van???
2011. máj. 11. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
semmi baja nincs.egészséges babád van.Más örülne ha ilyen lenne a gyermeke.elhiszem hogy fárasztó,és kitartás.nem kapsz segítséget nagyszülőktől,barátoktól,férjedtől?Ők is biztosan vigyáznának rá néha.Még többet menjetek ki a levegőre sétálni.délután ha alszik,ne aludjon sokat.bölcsibe nem akarod adni,és akkor tudnál dolgozni,az egy kicsit lekötne.
2011. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
az én kisfiam is ilyen, egyszerűen nem fárad el, annyi a különbség, hogy este 8ra mondhatni elájul. Viszont mint az óramű 5:34kor kel, még akkor is, ha 10kor rakom le. Most kezdtem el babatornára vinni, ma voltunk először, utána jót aludt, viszont estig le sem lehetett lőni. Nem tudom a későbbiekben mennyire fog beválni. 13 hónapos.
2011. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nallunk amiota bolcsis csak azota ajul be mar este 7 utan. :) A bolcsibe a kozos jatekba, rajzolasba, festesbe, szaladgalasba a kiniti jatszoteren, ugralals a gumi szobaba, keddenkent "torna orajuk" is van. Mindig kitalanak valami ujat, fejlesztot ami lefarasztja oket. Mindig valami uj inger eri es este 7 utan mar nem birok vele mert mar furdes utan, oltozes alatt elalszik es reggel 8-ig meg sem moccan. :) 8-kor ebresztem. Amig itthon volt addig nem faradt le soha pedig a bolcsibe meg tobbet is alszik delutan mint itthon. Hetvegen vasarnap mar az van mint nallatok. Mert szombaton es vasarnap itthon van. Gondolom nem annyira izgalmas neki pedig mi is visszuk ide-oda. Egyedul az allatkertbe menetel utan dol ki vagy ha a tengerparta megyunk pancsolni, homokozni (tenger mellett elunk). A jatszoterezes, setalas, otthon jatszas, kertben jatszas nallunk falra hanyt borso ilyen teren. Ugy porog meg este 10-kor is mint a vizimalom hetvegen. :))
2011. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az én lányom is olyan mintha fellenne húzva

szintén 14 hónapos

van bennük energia !!!

2011. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!