Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket és milyen mennyiségben...

Miket és milyen mennyiségben eszik 7 hónapos babád?

Figyelt kérdés
6 hónaposan kezdtem el a hozzátáplálást és mivel nagyon gyakorlatlan vagyok a Ti segítségeteket kérném! Leírnátok étkezés szempontjából hogyan áll egy napotok?
2012. márc. 29. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Reggel: szopi

tízórai: gyümölcs+gabonapehely

ebéd: főzelék

uzsonna: tejpép

este: szopi

170-200 ml körül van az adagja. Mindent adok neki, ami korának megfelelő, általában frissen veszem a gyümölcsöt, a főzeléket én csinálom, csak olyat adok üvegeset, amit én nem tudok legyártani, vagy éppen nincs szezonja.

2012. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

reggel: tápi 240ml

ebéd: főzi 1-1,5 üveg (vagy saját főzésű, de kb ugyanennyi)

Uzsi: gyümi

vacsi: tejpép, tejbedara (hippes, nem én főzöm)

2012. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hú kedves utolsó: 1-1,5 főzelék? Na az én kislányom ennél sokkal kevesebbet eszik meg egyszerre.


Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 29. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
vannak olyan napok is, hogy csak felet eszik meg, na de ez ritkább :P pedig nem duci ám :)
2012. márc. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, meg amint látod, én csak 4 óránként, tehát napi négyszer etetek:) be kell hoznunk azt aki 3 óránként eszik:)
2012. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!