Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak 3 napja hasmenése...

Babámnak 3 napja hasmenése van, nem fog kiszáradni ha 4-5 dl folyadékot iszik naponta? 1 éves

Figyelt kérdés
elkapott egy csunya lázzal ,hasmenéssel járo virust és még a foga is jön 2-ő is,nem szárad ki ugye ha iszik?
2009. jún. 15. 13:05
 1/4 A kérdező kommentje:
napont 4-5 hasmenés van és a kis feneke már elevenre van kicsipve,hiába kenem meg szellöztetem a kis fenekét már akkor is sir ha csak tisztába teszem mert annyira fáj neki.
2009. jún. 15. 13:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet recept nélkül kapni a Hipp200 nevű sárgarépa-risz italt. nekünk mindig ezt ajánlja a doki, ha hasmenés van. Ez pótolja az ásványi anyagokat és meg is fogja a hasat. Valamint a Normaflore probiotikum helyreállítja a bélflórát. Ezt vízbe kell tenni, nem gyógyszer.A 4-5 deci nagyon kevés egy évesen!
2009. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi de a 4-5 dl. folyadék a szopikon kivül van,vagy tápszeren ami még 2*250 ml.Az ugy nem kevés,de másképpen igen.A dokival irass popsi krémet ami pár forint,gyogyszertári keverés. Nekünk a mult héten segitett,a lányom állva fürdött anyira fájt a feneke,popsi törlövel is alig tudtam letörölni mert orditott.Már mindennel kentem és ez a krém segitett.13 hónapos baba.
2009. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a kicsípett popsira nekünk bevált az aloe vera firs-je, de ajánlják a sudo krémet vagy a neogranormont is.
2009. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!