Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiunk beteg és tanácsot...

Kisfiunk beteg és tanácsot kérnék! Van itthon Nurofen, Panadol Baby, Ambroxol. köhög és kicsit taknyoska is. Ha ezeket felváltva adom neki elég? Láza nincs, enni eszik, kedve jó.

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy köhög. Azért hívd fel a dokidat szerintem. Egyébként nem kizárt, hogy éppen a takonytól köhög. Nagyon sokat kell porszívózni.
2009. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

sokat porszívózzuk.

úgy köhög hogy hallani hogy "szakad" felfelé a dolog....

2009. jún. 15. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:

amíg nincs láza, ne szaladj vele be az orvoshoz, ott sokszor jobban elkapja a betegséget. annyit esetleg megtehetsz, hogy fölhívod a dokitokat.

nagyon sokat porszívózzad az orrát,hogy ki tudjon jönni, aminek ki kell

2009. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tényeg orvost kellene felhívni. Bár azt is meg tudom érteni,ha "" apróságokért úgy érzed nem kellene. Vagy nincs meg az orvos száma. De a gyerekkel kapcsolatban semmi sem apróság. Felelőtlenség látatlanban ilyen tanácsokat kérni. Ha a rendelőbe nem akarod elvinni az teljesen logikus, mindenképpen az orvossal kell beszélni. Szerezd be a számát.
2009. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen idős mert igy jobban tudnék segiteni. Felvátva ne add,egyszere csak egyet.

A panadol köhögés csillafittó azt ne add ha szakad fel. Ambroxolt igen 2,5 ml/nap. Reggel és du. 15-16 óra körül.

Nozi csepp,szivás.Nurofen sem jó.Nyákoldó csak az Ambroxol.

Nagyon sok folyadék is kell,az is nyákoldó.

2009. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Panadol nem láz- és fájdalomcsillapitó véletlenül? Én úgy tudom, igen... Orrot szivjatok ezerrel. Sokat köhög és folyamatosan? Valószinűleg folyik le a váladék hátul a garatfalon, és ez irritálja köhögésre szegényt. Ha sokat köhög, mindenképp vidd orvoshoz, de amig nincs láza, max nyákoldót köptetőt ir fel. Meg ránéz, és megnyugszol, ami nem utolsó :-)
2009. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Panadol az köhögés csillapittó is,csak megváltozott a beteg tájékoztató és lemaradt rolla.Jó a fogak ecsetelésére is.

Ambroxol:2*2,5 ml,reggel és 16 oráig.

Nyákoldó.

2009. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ambroxol-Q

Hagymatea

Orrszívás, előtte tengerisós orrcsepp

Sinupret csepp


Lázcsillapítót ne adj neki, ha nincs 38.5 feletti láza

2009. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!