Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos baba ehet házi...

7 honapos baba ehet házi befőttet?

Figyelt kérdés
Persze turmixolva.
2012. márc. 29. 22:24
 1/5 xStefix ***** válasza:

Egyrészt, milyen gyümölcsből gondoltad.

Másrészt, milyen összetevőkből készült. Mert ugye a legtöbben elég sok cukor van, azt pedig kerülni kellene még.

2012. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Barack, cseresznye .Igen gondolom elég sok cukor van benne.És ha reszelek le neki almát igy adok hozzá egy kis barackot akkor annyira az nem lesz neki édes.Vagy nem?
2012. márc. 29. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a benne lévő tartósítószer miatt nem adnék neki belőle. Inkább fagyasztott gyümölcsből készítenék neki turmixot.
2012. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen erre nem is gondoltam!:)
2012. márc. 29. 22:33
 5/5 xStefix ***** válasza:
100%

Úgy már jobban hangzik, bár igen, a tartósítószer megint egy kérdés.

Én mondjuk fagyasztottam anno barackot, hát nekem se ízlett annyira... és a körte se.

Egy tipp: én anno az épp nem szezonális gyümölcsből-zöldségből (ha épp nem volt fagyasztott verzió a hűtőben) inkább vettem időnként kész bébiételt. Vagyis most lehet, hogy vennék a helyedben egy sima üveges barackot és a friss reszelt almához keverném mondjuk fele-fele. Ugyanígy csináltam pl. nyáron a szilvával és a sütőtökkel is, ami akkor épp nem volt frissen.

2012. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!