Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mellszívó? Kézi vagy elektromo...

Mellszívó? Kézi vagy elektromos? Márka?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A Medelát nagyon sokan ajánlják, az biztos jó.

Nekem MAM kézi volt, az nem vált be. :(

2012. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én több fajtát kipróbáltam (medella, tomee tippee kézi, de csak az avent elektromos vált be. Kicsit drága, de megéri!
2012. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem volt Avent kézi. Nem rossz, de ha folyton fejned kell, szerezz be egy elektromos fejet hozzá. És nézd meg jól azt a kis műanyag alkatrészt, hogy ne csillagszelep legyen, hanem hosszúkás. Ez a szárában van és azon keresztül megy le a tej. A hosszúkással jobb a szívás erőssége.


Volt Medela elektromosom, mert gondoltam jobb mint az Avent kézi, de borzasztó lassú. Egyébként egyik se valami gyors. Nekem az Avent jobban bejött.


De próbáld először kölcsönözni vagy kipróbálni valahol, mert nem olcsók és ha mégsem lesz Neked jó, akkor kidobott pénz és sok bosszankodás lesz.

2012. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!