Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejérzékeny babának lehet...

Tejérzékeny babának lehet adni zsemlét? Szerintetek kicsi tejfehérje nem kerülhet bele az előállítás folyamán?

Figyelt kérdés
Ugye kajáknál olyat sem szabad adni, ami nyomokban tartalmazhat. Most én arra gondoltam, hogy a zsemle nem lehet ilyen? Ugyanis ok, hogy nem tesznek bele, de nem hiszem, hogy külön dagasztják a tejes dolgoktól, és akkor már kerülhet bele kicsi. Megfigyeltem, ha zsemlét kap, jönnek a tünetek, úgyhogy szerintem ez lehet a baj. Más tapasztalt ilyet?

2012. márc. 30. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

van olyan zsemle amiben van tej. sajnos megkell kérdezni!

úgy tudom az osanosban van

2012. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kicsiszolo ***** válasza:

Mindig kérdezd meg, hogy van-e benne.

Sajnos sokszor a kenyérben is van, mert a kovászhoz használnak. Ja, és nem is tüntetik fel mindig.Viszont mindenhol van allergia lista a boltokban ( LIDLI is) így ha kéred Őket akkor meg tudják nézni sőt kötelességük. Ha már nem tüntették fel.

2012. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!