Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor vállalnátok be...

Ti mikor vállalnátok be következő babát?

Figyelt kérdés
5 hete szültem,most lesz a 39. szülinapom,szeretnék még egy babát de nem tudom hogy mikor,vállaljam be most gyorsan vagy várjak még egy évet?Vagy már ne is szüljek?Ti mit tennétek a helyemben?Aki bevállalta hogy csinálta?
2012. márc. 31. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én néhány hónapot várnék, hogy kb. 1-2 év legyen a gyerekek közt.
2012. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még várnék egy évet, de mindenképpen bevállalnám!

Sok sikert és boldog babázást!

2012. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem 11 hónapos a kisfiam,5 hónapos kora óta szeretnék már tesót is neki,még 2-3 babát tervezünk de nekünk sajnos várni kell még vele.

Szerintem ha jó egészségnek örvendsz akkor bevállalhatod,de legalább várd meg a 6. hónapot hogy tudj regenerálódni, sok sikert a babához!


22L

2012. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerkőceim közt 19 hónap van, szóval 10 hós volt a "nagy", amikor terhes lettem a picivel. MI max 2 év korkülönbséget terveztünk. Nem bántam meg, de kevesebb korkülönbséget nem mertem volna bevállalni (így utólag belegondolva mondom ezt). Nagy könnyebbség, hogy a "nagy" már tudott egyedül lépcsőzni, inni, nagyjából egyedül enni, amikor a kicsi megérkezett. Nem tudom, hogy oldottam volna meg egymagam, ha a "nagy" is csak baba, amikor a tesó születik.
2012. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A korod az sztem nem akadály a gyerekvállalásban!!!Én a baba 1 éves kora táján kezdenék el próbálkozni a kistesóval!Így talán nem is lesz olyan nehéz mint az előttem válaszoló írja mert mire megérkezik a kicsi addigra a nagy már tud önállóan enni,megülni,pacsálni a nagykádban míg te a picit fürdeted vagy esetleg már szobatiszta is lesz addigra ami szintén nagy különbség stb!Szóval a korod az ne legyen akadály de,hogy ne őrülj azért bele(mert ha tényleg csak 10-12 hónap a korkülönbség akkor lehet 1 év alatt öregedsz 10 évet is!!)várnék még!
2012. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 23 hónap különbség van a két gyerkőc között! Ami az első 1 évben majdnem hogy kevésnek bizonyult!Néha a falra tudtam volna mászni!Most a kicsi 15hós,elvannak,nekem is könnyebb már velük. Ha nincs vagy nem lesz segítséget, akkor nem árt várni!Ha nem akarsz megbolondulni!:-)
2012. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
komolyan nem értem,mi volt a baj a válaszommal??
2012. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat,bevallom nem sok jóra számítottam,mert az ilyen korban szülni kívánókat általában lehurrogják.Megfogadom a tanácsaitokat és kb 1 év múlva visszatérünk apával a babaprojektre.Mindenki válasza hasznos volt számomra ezért mindenki zöld kezecskét kapott :-)én nem pontoztam le senkit!Szép napot!
2012. ápr. 3. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!