Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnátok harmadik babát?...

Vállalnátok harmadik babát? Most vagyok 22 hetes és 37 éves, a párom már most a következő gyereken gondolkozik. Ennyi idősen még beleférne szerintetek a harmadik is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon akarnatok miert ne en most vagyok a harmadikkal terhes es 32 eves vagyok az ismerosom 40 evesen szult...
2011. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Én 34 évesen szültem, és 37 évesen meghalt a férjem.

Ha elég nagy vagyonotok van ahhoz, hogy bármi baj esetén a diplomaosztóig felneveld akár egyedül is a 3 gyereket, akkor lehet. Apukám 53 évesen halt meg, még iskolába jártunk a testvéremmel, anyunak komoly gondjai voltak, pedig már a diploma megszerzése nem volt messze.

Ha a férjed túlhajszolt, fáradt, bizonytalan az állása, neked alig van jövedelmed, hiteletek van, akkor bőven elég 2 gyerek.

2011. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Én 23 voltam mikor az elsőt vártuk/szültem apa 32.Most leszek 26 és már voltunk orvosnál és újra elindúlt minden vizsgálat:) (PCOS vagyok) Szeretnénk majd harmadikat és még 35 nem leszek simán szülhetek még 1-2-3 gyereket.:)
2011. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krisztivan ***** válasza:
100%
Szerintem beleférne.A 3.baba már nem olyan veszélyes mintha az elsőt szülnéd 40 körül.Mi is gondolkodunk 2.babán de én is akkor már 40 leszek.Majd a sors eldönti hogy lehet-e.
2011. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Én nem vállalnám,hanem boldog lennék a két meglévő egészséges gyerkőccel.

Fel is kell nevelni,és itt most nem anyagiakra gondolok, jó lenne ha nem görbebottal kéne mennetek az érettségijére vagy ha nem oda akkor a diplomaosztójára.


És azzal a válaszolóval is egyetértek aki azt írta,hogy egyéként az anyagiak is fontosak, mert mi van ha tényleg túl hamar egyedül marad bármelyikőtök a gyerekekkel.


Boldog babavárást és könnyűszülést kívánok!

2011. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kora lapján simán belefér, de én nem vállalnák harmadik gyreket, főleg nem ebbe az oszágba
2011. szept. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Én 38 vagyok 15 hetes terhes és a negyedik babócát várom.Szerintem negyvenig belefér de utána már nem szülnék.Az én párom is már most tervezi a következő babát de én nem akarok többet szülni és kizárólag csak a korom miatt.
2011. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!