Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukós babák anyukái meddig...

Bukós babák anyukái meddig adtátok a nutritont ill. valamilyen sűrítőt a tápszerbe?

Figyelt kérdés
ill. Hogyan álltatok át másik tápszerre? Eddig neocatet evett, de lassan át kellene álnunk a pregominra, ki hogy csinálta?
2012. márc. 31. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Tápszerváltás egyik etetésről a másikra. Nem gondolkoztam túl, csak váltottam, nem volt belőle gond.

A Nutritont olyan 7-8 hónapos koráig kapta, addig volt elég bukós. Utána javult a helyzet. Ahogy egyre több szilárd, normális ételt kapott kevésbé lett bukós, plusz a mozgásfejlődés ahogy alakult, úgy egyre kevesebb lett a bukások száma.

Lányom mondjuk nem volt tejérzékeny, csak bukós.

2012. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is egyik napról a másikra történt az átállás...A bukások a hozzátáplálás után nem sokkal meg is szűntek. Szerintem nálunk is olyan 8 hós kora körül.
2012. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!