Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy babával baj van, az...

Ha egy babával baj van, az anyának nem kötelessége orvoshoz/fejlesztésre vinni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm kisfiáról van szó.14 hónapos és nem ül,nem mászik.Állítólag már feláll de még senki nem látta.A védőnő tanácsára elvitte orvoshoz ahol tornát írtak neki elő,de ő nem hordja.Nem akarja,hogy elkapjon valamit a gyerek a kórházban.Felajánlották,hogy kijár a tornász de nem egyezett bele.Egy több diplomás nőről van szó,nem értem miért áll így a dolgokhoz.A pici nem tud semmit,én úgy érzem értelmileg is elmaradott.A picike nagyon sokára jött össze nekik,mert több terhességet megszakítottak nála a babák betegségei miatt.Elhiszem ha félti a kicsit,na de a saját rovására?A védőnőnek ilyenkor mi a kötelessége és az anya ezt csinálhatja?

Számomra ez olyan felháborító,egyidős gyerekünk van és tudom legalább nagyjából hol kéne tartani a fiának.


2012. márc. 31. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 15hós oltáson majd a gyerekorvos eldönti, hogy mi legyen.
2012. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Miért minket kérdezel? Ha ennyire érdekel a gyerek sorsa, hogy idegeneknek szidod,olyanoknak akik nem is ismerik az illetőt, nem tudjuk a körülményeket, akkor menj oda hozzá és

kérdezd meg. Egyébként azért mert nem köti az orrodra még lehet, hogy fejleszti a gyerekét. Nem hiszem, hogy direkt rosszat akarna neki...

2012. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szidtam,sőőőőt inkább aggódom érte!Megkérdeztem de a válasza az volt amit leírtam,nem szeretné ha a gyermek összeszedne valamit másoktól.
2012. márc. 31. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát akkor nem tudom. Nem hiszem, hogy akkora baj lenne, mert akkor a doki már lépett volna! Szerintem legalábbis.
2012. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Reméljük,hogy nincs gond vele.Csak már nekem kellemetlen,hogy a hozzátartozók folyton kérdezik az én fiam mikor fordult,ült,állt...stb mert a pici még nem csinál semmit.

Szerintem azzal nincs gond ha le van maradva valamiért csak az a furcsa miért nem fejlesztik a szülei.Hisz ha időben elkezdi hamar behozza a lemaradását.Hiába kérdeztük az anyukáját/távoli rokonom/ csak ennyit mond mindig amit leírtam.

2012. márc. 31. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én viszem fejlesztésre, bár nálunk nincs lemaradás. Egyedül van és 2 hetente kell vinni. De majd ők elintézik az orvossal stb., én se szerettem, mikor beleszólt valaki.
2012. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, vár még egy kicsit, hátha történik valami csoda!

Volt egy barátnőm aki 3 éves korába kezdett el járni, nem volt semmi baja, csak nem akart elindulni, és egyik napról a másikra felállt és elindult.


Nehéz dolgok ezek, de szerintem jobban teszed, ha nem ütöd bele az orrod az ö dolgába mert csak harag lesz belőle!

2012. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!