Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tartott az orrfolyás...

Meddig tartott az orrfolyás babátoknál, amikor náthás volt? Mennyi idő után érdemes vissza vinni dokihoz ha nem szűnne?

Figyelt kérdés

2012. márc. 23. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a legrövidebb a másfél hét volt. Sajnos volt hogy egy hónapig is eltartott, azalatt ötször is voltam orvosnál, szegény nem bírt rendesen aludni, nagyon sok volt a váladék és sajnos bronchitis lett a vége. Viszont nekem sok jó dolgot mondott a védőnő is, lehet hogy érdemes megkérdezned! (cebion, sinupret, nyilván a gyakori sóoldat és szívás mellett, ágymegemelés, anyatej a kis orrába, nálunk hatott a corizalia is porrá zúzva anyatejbe, vagy forralt vízbe, és sok séta, gyakori szellőztetés!)
2012. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk átlag a két hét! Viszont volt, hogy másfél hónapig eltartott, és abból lett szegénynek fülgyuszi, meg ilyen szövődmény, vagy nem tudom, mi volt az, ami a náthától volt! Dokink ráfogta a fogára, hogy attól náthás! Besokaltam, és elvittem magándokihoz, megultrahangozta a kis arcát, és mondta, hogy nagyon le van neki tapadva! Egy 4 alkalmas kezeléssel átmosatta az arcüregét, utána kitisztult neki!
2012. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos babámnál 1 napig. Szerencsére. Szerintem azért lett túl rajta ilyen hamar, mert anyatejes. A nagytesó és én 1 hétig köhögtünk, prüszköltünk a feje fölött.
2012. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Átlag 3 hét, naponta porszívóztuk az orrát, eleinte 8-10-szer, aztán ahogy javult az állapota, egyre kevesebbszer. + cseppentettünk az orrába minden szívás előtt negyed órával-20 perccel kamillateát egy késhegynyi szódabikarbónával. Kb. 3 hét után eljutottunk odáig, hogy már csak cseppentettünk, aztán az is elmaradt.
2012. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy nap alatt elmúlt, akkor az nem volt igazi nátha! Azért az anyatej ennyire nem "jótékony"! Egy nátha nem múlik el egy nap alatt, hiába anyatejes!
2012. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 válaszoló vagyok. Én totál beteg voltam + a nagyobb gyerekem is náthás volt, köhögött, úgyhogy valószínű ezt kapta el a kicsi. Tényleg csak 1 napig folyt az orra, éjszaka kellett neki szipkázni egy párszor, de másnapra már nem volt semmi baja.
2012. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!