Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb gyerekülés,...

Melyik a legjobb gyerekülés, amit nem aranyárban mérnek?

Figyelt kérdés
Lányom 6 hónapos, de majdnem 9 kg. Nem tudom melyiket érné meg megvenni. 0-18kg vagy várjak és vegyek 9-36kg-osat?

2012. márc. 31. 23:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

1. Mit jelent az aranyár?

2. Nem igazán jó a 9-36 kg kategória. Vagy akkor legalább a márkája legyen jó.


9+ kg-os ülést épp vehetsz, de ahhoz nem csak annyi kell, hogy a gyerek elérje a súlyhatárt, hanem önállóan kell tudni ülni neki.

2012. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 kíváncsicska ***** válasza:
Erre a kérdésre mindenki mást fog válaszolni.Kérdést ezügyben már én is tettem fel itt de még mindíg nem tudom milyen ülést vegyek.Bocs hogy nem tudtam segíteni.
2012. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Amíg nem tud ülni, ne tedd ülésbe. Ha már tud ülni, 9-25kg-sat vennék neki. Az én lányomnak olyat vettem. a 9-36-os nem jó, mert nem dönthető, és egy alig 1 éves gyerek elveszik benne. A 9-25-ös dönthető, és teljesen jó. Fejszükitő is van hozzá, ami még 1 éves kora körül kellett bele, később kivettük. Már majdnem 2,5 éves, de még mindig kényelmesen ül benne. Neki Touragoo van, Brendonban vettük 25E-ért.
2012. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
50ezer ft mar aranyar nekem. Azert kerdeztem, h varjak-e meg a 9-36-os ülessel, mert meg nem ül. Vagy vegyek 0-18 utana meg egy ülesmagasitot?
2012. ápr. 1. 00:27
 5/25 A kérdező kommentje:
Ahol elek, ott nem lattam 9-25-ös ülest. Meg inkabb markasabbra gondoltam. Majd belinkelem a nap folyaman, h melyiket neztem ki.
2012. ápr. 1. 00:29
 6/25 anonim ***** válasza:

na most az a tapasztalatom, hogy ha nem növi ki a hordozót 10-12 hónapos koráig akkor pénzkidobás a 0-18-as ülés.


azt ugyanis 2-2,5 éves korára kinövi (a feje túlér)így venni kell egy 9-36kg-osat is, ugyanis a 15-36-os jól hangzik, hogy 15 kilótól van, de valójában nem így van. annál százszor inkább a magasság számít, ugyanis már nincs saját öve és nem is szűkített az öv, 105cm minimum kell hozzá és ugye kevés a 105cm-es 2 éves (90-98 cm között szoktak lenni)


szóval ha tudod húzni akkor húzzad csak, nem éri meg a 0-18-as. de persze csak akkor ha nem növi ki a hordozót, akkor muszáj olyat, mert a 9kg-től ülésbe csak stabilan ülni tudó gyereket lehet bekötni mivel menetiránnyal megegyezően van!

2012. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

előző vagyok. lemaradt, mi a márka :)


volt bébihordozónk, majd 0-18as ülés amit most nőtt ki a 2 évesem... :( épp most veszünk:


[link]

2012. ápr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekünk 9-25 kg-os ülésünk van és csúcs! A gyerekeknek kényelmes, biztonságos is, a huzata olyan, hogy nem izzadnak bele, és nincs aranyárban. Az egyiküké Weldon, a másiké Pierre Carden, ugyanolyan a két ülés, ugyanaz a cég gyártja, nincs különbség az ülések között semmi, csak a márkajelzés miatt a Pierre Carden kicsit drágább. Csak amikor a fiunknak vettük, pont nem lehetett kapni a másikat. Amúgy huszon-egynéhányezerbe kerül és tényleg jó. Egy mozdulattal, menet közben is dönthető, ha elaludt a gyerkőc,tényleg csak jót mondhatok róla. Mi megengedhettünk volna magunknak drágább ülést, de teljesen feleslegesnek tartom. Ugyanis tartani ez is tökéletesen tartja a babát, jók rajta az övek, tartja a kis fejét-tarkóját, oldalra sem tud csapódni a feje egy esetleges ütközéskor, de pl. nézheted a töréstesztet, tökmindegy, ha ripityára töröd az autót, nem az ülés fogja a gyerekedet megmenteni sajnos. Ilyen alapon, ha így választanánk, akkor legelsősorban mindenkinek minimum Mercedessel, Saab-bal vagy Volvoval kéne közlekednie, mert ugye azok törnek legkevésbé.

Itt tudsz jó árban üléseket keresgélni, mi is itt vettük:

[link]

Ha messze vagytok, házhoz is szállítanak, nem kell elmenni érte.

2012. ápr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyesmi van nekünk, csak más színben.

2012. ápr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!