Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb gyerekülés,...

Melyik a legjobb gyerekülés, amit nem aranyárban mérnek?

Figyelt kérdés
Lányom 6 hónapos, de majdnem 9 kg. Nem tudom melyiket érné meg megvenni. 0-18kg vagy várjak és vegyek 9-36kg-osat?

2012. márc. 31. 23:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szia, Angliában vagytok?

Mert én írtam a Cosatto Mo-Si-t, ez is 9-18-as, dönthető, és az Argosnál most akciós, 63 Font. Mi 1 hete vettük, nagyon bevált, a Babám már jókat aludt benne a héten :-)

A Britax Evolvát néztük mi is először a Mothercare-nél, de ez csak minimálisan dönthető, nem tudna a Fiam kényelmesen szunyálni benne, és az üzletben nem is ajánlották. (Pedig én is erre voltam beindulva, hogy ezt majd jól ki tudjuk használni, de be kellett látnom, hogy nem tudjuk kihagyni a 9-18-as fázist ...)

2012. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Igen, Angliában élünk. nem tudom, hogy a Cosatto elég jó márka-e. Mekkora most a babád? (hó, cm, súly)
2012. ápr. 2. 10:57
 23/25 anonim ***** válasza:

Szia!

A Babám pontosan 1 éves (tegnap előtti:-)), 9500 gramm és 80 cm körül van, szóval nem egy óriás. Szerintem a Te lányod már jól érezné magát a 9-18-asban, mert súlyban nem sokkal kisebb a fiamnál. A növekedése pedig nem valószínű, hogy ennyire "ütemes" marad, nem hiszem, hogy nagyon hamar kinőné.(Van benne kivehető ülésszűkítő.)

Nem tudom, mennyire felkapott márka a Cosatto, de szerintem nem a legrosszabb. Mondom, mi is néztük a Britaxokat, de a dönthetősége nagyon nem jött be, meg valahogy a gyerek sem "mutatott jól" benne. (Elveszett benne, vagy nem tudom, hogy fogalmazzak.) Ha van lehetőségetek, próbáljátok "bele" a babát, mi ez alapján is döntöttünk a Cosatto mellett! (Na meg az ára sem volt utolsó szempont persze ...)

2012. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Most visszaolvastam, szóval, ha nem ül a lányod, akkor az Evolva semmiképp nem lesz jó neki, nagyon kis mértékben dönthető csak, szinte nulla.

A Cosatto 5 fokozatban dönthető, a maximális döntésben simán tud aludni a fiam.

2012. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
köszi, akkor majd felpakoljuk a lányt és belepróbáljuk az ülésekbe.
2012. ápr. 2. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!