Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindennap adtok húst 2 évesete...

Mindennap adtok húst 2 éveseteknek?

Figyelt kérdés
Mióta leszoktunk a bébiételről, lassan 6 hónapja, azóta főzök neki! De viszont nem mindennap kap húst, van hogy a héten 1-2 nap ( de nem több ) nem húsos nap! Ez baj?
2012. ápr. 1. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalánn nem baj.Ha bölcsis lenne,se kapna mindennap húst ebédre,mert ott se mindennapos a hús,vagy húsos ételek.
2012. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Én személy szerint felnőttként sem eszem mindennap húst, és ha az iskolás lányomat nézem, ott sincs minden nap hús. Ilyen napokon pótolható "húsfélével", pl jó minőségű felvágottal, olyan májassal, amiben tényleg van máj!, vagy aznap tejtermékből, tojásból kap többet a 14 hónapos kisfiam. Tökéletesen egészséges.
2012. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. ápr. 1. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:

én 2 évesem minden nap 2x eszik húst :D mondhatni húst hússal eszik. nem is 2x hanem inkább 3x mert reggelire paradicsomot felvágottal szeret enni :/


amúgy szerintem nem lenne baj, ha nem ennyi húst enne, de imádja :)

2012. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zsoltika, nagyon vicces vagy, de ennyi idősen már több eszed lehetne! Gondolom, mondták már...
2012. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!