Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírná vki pontosan a suttogó...

Leírná vki pontosan a suttogó módszert? és akkor így altassam délután meg éjjel (mármint mondjuk hajnali kor) is?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom mire gondolsz de a 4É ami nagyon fontos.Legyen napirendje amit tarts be és akkor sikerül.

-ébredés

-étkezés

-édes álom

-én

Nekem ez bejött egészen pici kora óta.éjjel csak 6 hós korig kelt fel azóta nem és most 1 éves.Én ebből a könyvből nevelek szóval ha még érdekel valami írj.

2011. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy mekkora a babád. A Suttogó c. könyv több altatási módszert is ajánl életkortól függően.
2011. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Uh, nem tudtam, h számít a kor. a kisfiam hós. ja igen, és az altatási módszer érdekelne.

Előre is köszi!

2011. márc. 31. 20:18
 4/6 A kérdező kommentje:
szóval 4 hónapos :)
2011. márc. 31. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehéz röviden összefoglalni, és nem tudom, milyen természetű a babád és mi okoz nehézséget, de megpróblom leírni, ami nálunk jól működött:

-saját ágya van kezdetektől, és abban is alszik

-akkor tettem le, amikor megjelentek az álmosság első jelei, de igyekeztem strukturálni a napjainkat (4É)

-esti lefekvésnek és a napközbeni pihenésnek is megvan a maga szertartása, ami jelzi a babámnak hogy mi következik

-éjjel ha csak nyöszörög picit, ne rohanj hozzá, álmukban akár fel is sírhatnak, de ha nem erősödő oáoá, hanem felkiált egyszer-kétszer, akkor csak álmában teszi

-3 hós korában a szobájából is kiköltöztünk (ettől kezdve nem kért éjjel enni, nem ébredt fel)

-ne ringatva altasd el, hanem amikor látod hogy már ellazult, de még nem alszik, tedd le, és ha kell inkább az ágyban simogasd, majd ezt is el lehet hagyni


Nekem sokat segített ez a könyv, érdemes elolvasni és kiszűrni belőle azt, ami számodra hasznos.

2011. ápr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! nagyon jó tanácsokat adtál!
2011. ápr. 1. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!