Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok autósülést?

Ajánlanátok autósülést?

Figyelt kérdés
16 hónapos a fiam és 12kg melyik a legjobb ülés milyet válasszunk?Ha lehet ne legyen egy vagyon.
2012. ápr. 1. 19:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Melyik a jobb?9-25 vagy 9-36?
2012. ápr. 1. 19:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi touragoo ülést vettünk.Dönthető így ha elalszik menet közben is lefektetem benne.25000Ft volt és 9-25kg Csak ajánlani tudom!
2012. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

9-18 kg. Besafe. Ha drága újonnan, keress rá a vaterán vagy tesz-veszen használtan.

Nekünk új és használt is van. Elvittük a gyereket egy bababoltba és ott beleültettük az ülésekbe. Ez volt a legkényelmesebb.. Elég magas a kisfiam, így látatlanba nem akartam venni és esetleg pénzt kidobni! Ezért szerintem hiába ajánlanak anyukák üléseket, nem biztos, hogy nektek is beválik.

2012. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A Be Safe valóban elképesztő drága, de biztonsági szempontból össze sem lehet hasonlítani a tizen-huszonezresekkel. Én akkor döntöttem úgy, hogy beruházunk egy jobb ülésbe, ha baba lesz, mikor tavaly nyáron balesetet szenvedtünk és sz öv meg a légzsák mentette meg az életem. Akkor végiggondoltam, hogy - bár az ember nem gondolkodik ezen, és ne is tegye - de bármikor bekövetkezhet egy baleset (önhibánkon kívül is!) és akkor iszonyúan nem mindegy, hogy miben ült a gyerek...
2012. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy BeSafe (9-18 kg) és egy Touragoo (9-36 kg).

Ég és föld a kettő között a különbség!!!

Mindkettőt újonnan vettük. Most már bánom, hogy a Touragoo helyett nem még egy BeSafe-et vettünk. Oké, hogy drágább, de annyival jobb is!!!

Szerintem ha lehetőséged van összehasonlítani a kettőt, Te is meglátod és megérted. Mindenképp nézzétek meg, ültessétek bele a kisfiút!

2012. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ment is a zöld kezecske mindenkinek.

Megkerestem azt az ülést amiről írtok, hogy milyen jó és hát igen biztosan jó de ennyiért sajnos mi nem tudjuk megvenni még használtan sincs elfogadható áron sajnos.

2012. ápr. 2. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!