Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg amikor több...

Hogy oldjátok meg amikor több napra falura mentek a mászó babátokkal?

Figyelt kérdés
A kislányom 8 hós és itthon csak a földön érzi jól magát. Kúszik, mászik, forgolódik, szóval nagyon mozgékony gyerek. Ezzel itthon nincs is gond: központifűtéses tömbházban lakunk, nem hideg a parketta. Most azonban 4 napra készülünk a mamákhoz. Ott is van központi, de nagyon hideg a laminált padló. Szerintetek mit tehetek, hogy a kicsi se érezze magát rosszul?
2012. ápr. 2. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Huh, képzeld, mi "falun" lakunk, kertes házban. És semmi baja a gyereknek, adj rá egy vastag zoknit, a pelus védi, baja nem lesz, az tuti.:)
2012. ápr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

én kint a fübe is letettem mikor mászott.

persze ha nedves nem.

2012. ápr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj rá egy harisnyát a nadrág alá. Nincsennek már azok a nagy hidegek, és a parketta sem olyan hideg, hogy felfázna rajta. Ha nagyon aggódsz, abba a helyiségbe ahol játszotok, teríts le egy plédet a földre. Babycomp, adj rá cipőt. Nàlunk is parketta, járólap van, egész nap ülve mászva térdeve játszik a gyerek, bent mezítláb van, soha sem fázott fel.
2012. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vigyél egy plédet a padlóra,és ahogy az első írja,adj rá vastagabb harisnyát. A pici nem fogja rosszul érezni magát és megfázni sem fog.
2012. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nőnek falun is fel mászós babák. Én is ott nőttem fel anno. De ma már nagyon fázik a lábam otthon is, mármint anyuéknál. Most anyósomékhoz készülünk. Ők elég messze laknak és HEGYEK közt. Ott még hidegebb van - és csak attól félek, hogy HA nem ehhez van szokva a babám, akkor megfázhat. A pléden itthon sem marad - pillanatok alatt legurul/lemászik rólla.
2012. ápr. 2. 08:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha leginkább mászik, akkor csak a térde és a tenyere ér a padlóhoz, ennyitől nem fázik meg. Ülni meg a peluson csücsül. De ahogy előttem is írták, öltöztesd fel jobban, nem lesz gond.

Az én lányom még csak kúszik és nálunk járólap van. Nem éppen meleg... Hiába a szőnyegre teszem le, mindig lekúszik róla és ott csúszik a hideg kövön. Féltem én is, de nem akarom korlátozni. Eddig még nem fázott meg.

2012. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Öltöztesd fel vastagabban vagy az egyik ismerősömék ilyenkor elővették a bébikompot!
2012. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!