Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kisfiam miért...

2 hónapos kisfiam miért kapálózik, nyögdécsel álmában minden hajnalban kb 4-7-ig?

Figyelt kérdés
Este 9-10 között alszik el. Szopizik éjfélkor, és 3 körül, addig békésen alszik. Majd 4 körül felébred, vagy félálomban van, nem tudom, mert a szeme csukva van. De folyamatosan nyögdécsel, kapálózik, rugdalózik, és néha pukizik. Aztán ha 7 körül megetetem, tisztába teszem, utána nincs semmi baja. Miért mindig hajnalban csinálja ezt, volt másnak is ilyen? Elmúlik majd?
2012. ápr. 2. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Álmodik.

Az enyém mosolygott első héten alvásközbe :)

Most már csak azért nem tudom mit csinál, mert a saját ágyába alszik.


1 éves fiú anyukája

2012. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem álmodik, a pocakja miatt csinálja. Kb. ilyen idősen csinálta az én lányom is. Tekergett, nyögdécselt, pukizott. Ne aggódj, bár ijesztő hallani, nekem legalábbis az volt, és ugyan aludt, de én nem tudtam tőle. El fog múlni magától.
2012. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is csinálta ezt a hajnali tekergős műsort. Ráadásul ő morgott, vagy hörgött közben. Elég rosszul hangzott, de ő aludt mint a mormota, csak mi nem. Ráadásul muszáj volt a mi ágyunkban lennie, mert nem akartam, hogy a "nagy" ébredjen fel a hörgésre, pedig lehet, hogy ő simán átaludta volna...

Mindegy, mindenesetre pár hónap alatt elmúlt.

2012. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!