Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ettől lehet baja a torkának?...

Ettől lehet baja a torkának? Este megcsinálom a teát de általában csak hajnalban kér folyadékot és akkora már kihűl. Ti mindig frissen csináljátok vagy melegítitek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 8 hónapos. Minden reggel frissen készítek neki teát,rárakom a radiátorra,így nem hűl ki. Általában délutánra elfogy és csinálok másikat,az elég következő reggelig. Bár reggel már tápszert kap csak,ha egész éjjel nem kért inni,akkor reggeli előtt már nem adok neki.

Nem hiszem,h lenne baja a szobahőmérsékletű teától a torkának. Az én lánykám csak melegen szereti...:)

2012. márc. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mitől lesz baja? A 22 fokos innivalótól? Gondolj bele épp ésszel! Mitől lenne baja tőle? Nem 5 fokosat adsz neki, vagy jégkrémet. Az én fiam vizet kap, nem teát,( amire jobban tennéd, ha te is rászoktatnád a gyerekedet)sosem melegítem neki. Szobahőmérsékletűt kap.
2012. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kint hagyod, jó az úgy, de ha hűtőbe teszed, akkor mikróban kicsit melegítsd meg.
2012. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy lehet-e baja a torkának, de az én 2 évesem szól, hogy hideg. Így a vizet picit langyosítom.

Különben nekem is hideg az ásványvíz, hiába szobahőmérsékletű. Ez van. :)

2012. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!