Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babának milyen...

7 hónapos babának milyen babakocsit vennétek?

Figyelt kérdés
Ülni még magától nem tud,még a mostani kocsink mózesét használjuk,de szeretném lecserélni egy kicsit kisebbre,most espironk van és szinte az egész csomagtartót elfoglalja sajnos.Kinek mi vált be?40-50 ezernél nem szeretnék többet kiadni.
2012. ápr. 2. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen olyat vennék, ami megfordítható karos. A kisfiam szeret nézelődni, de huncutkodni is velem séta közben. Nap és szél sem lenne probléma ha megfordítható karos a kocsid. Nekem most sajnos nem olyan van, de lehet veszek egyet ami olyan és eladom ami most nekünk van.

Attól is függ milyen utakon mész vele, mert ha rosszak az utak, akkor mindenképpen nagy kerekűt vegyél.

2012. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp megfordítható karos kocsira gondolok,pont a szél miatt,ha fúj egyszerűen nem marad meg a kocsiban a csajszikám.
2012. ápr. 2. 20:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából márkák,típusok érdekelnének.
2012. ápr. 2. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:

A pierre cardinnak, a bergonnak is vannak megfordítható karos babakocsii. 40-50ből már újat is tudsz venni, pl bergon 2dx dimension.

Vagy olyan is lehet, ahol az ülést fordítod meg, ennek előnye, hogy a bolygó kerék elől marad, hátránya, hogy nehezebb megfordítani, mintha csak a kart kéne. Én 5 hósan egy concord neot vettem neki. Most 9 hós, már nem akar engem látni... Most váltunk megint kocsit :) de csak miattam, neki jó a kocsi :)

2012. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!